Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány 17 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Kb 23.-szorra sem zavar...
2012. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de manapság az a divat hogy facebookon mutogatják magukat a lányok
2012. aug. 21. 15:31
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
én örülök neki 17F
2012. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

miköze a kettőnek egymáshoz?

ezek szerint akiről nincs bikinis kép az szűz? :D


engem egyátalán nem zavarna kérdező, sőt felmásznék a plafonra örömömben. De ha még szép is vagy mellé, akkor lehoznák egy csillagot az égről.

2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
valamelyik fiú szereti is?
2012. aug. 21. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Miért zavarná a fiúkat ha 17 évesen szűz vagy?...eek a kérdések...valakinek pont ez tetszik,az a sörnyű hogy amai világban "alap" ha már 17 évesen vagy még korábban már nem vagy sűz...

és akkor is ha nem tetszik nekik akkor mit csinálsz? ha tetsik nekik hanem te a vagy és kész...

2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igaz az sem akarok lenni akin sok mindenki átment, könnyen adja magát. Elveszthettem volna, de nem voltam szerelmes senkibe igazán.
2012. aug. 21. 15:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok ,nekem is lehetett volna alkalmamrá mégsem tettem ,mert érzelmek nélkül nekem nem menne és nem vagyok ribi sem...akibe meg szerelmes voltam nem viszonozta így,nem jött össze, és én 20 éves vagyok és szűz...és nagyon nem érdekel kinek mi a véleménye erről,és tök mindegy ha lenéznek eért vagy nem "menő"...ugyan ilyen szinten ne számítson senki véleménye,ha valaki eért elítél azzal nem érdemes foglalkozni.
2012. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Engem az ellenkezője zavar :/ (20/f)

és azért, mert szeretném majd azzal elveszíteni akivel örökre együtt leszek :)

2012. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: én is ugyanúgy vagyok vele mint az előttem levő, nekem is lett volna rá alkalmam de nem akartam.. :) nem bánom mert sok lánynál ez előny
2012. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!