Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Mi a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Mi a szerelem, és mi a fellángolás? 20/F

Figyelt kérdés

Nekem ez a véleményem:


Szerelem: boldog vagyok valakivel, jó érzés ha átölel, megcsókol, hiányzik ha nincs velem és soha sem tudnám elhagyni, a szex bármilyen okból történő hihagyása sem jelentene gondot egy időre (vagy akár még örökre sem), csak velem legyen


Fellángolás: Túlságosan is hiányzik egy rövid ideig az illető, a szíved gyorsan ver ha meglátod, kívánod vele a szexet, de egy idő után elmúlik az érzés és mást keresel helyette, ha nem jó a szex, még gyorsabban elmúlik


2012. aug. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha nem oltod el a tüzet ,akkor leégsz.
2012. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most olyan dolog hogy leírom ide hogy szerintem milyen jó dolog a nyáriszünet, és megkérdezem hogy szerintetek is? Ne unatkozz már meg okoskodj..ez alapvető közismert különbség
2012. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem: Sokáig tart, évekig akár.

Fellángolás: pár hónap (3-4 max.), random személy iránt. Olyan mint a szerelem, csak mégse.

2012. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 B.angel ***** válasza:
51%

Szerintem meg a kettő kombinációja.

Attól még túlságosan hiányozhat, mert szerelmes vagyok belé, nem? SŐT! :)

A szívem is gyorsan ver, ha meglátom, kívánom is vele a szexet.. most akkor csak fellángolás? Aligha.

Mindenkinek mást jelenti a szerelem.

De azért örökre szex nélkül...Talán butaság kijelenteni, hogy ezt tényleg bárki el tudná viselni. Attól még lehet szerelem, de ha SOHA nem feküdhetnék le a pasimmal, lehetnék én belé akármennyire szerelmes, egy idő után akkor is a kapcsolatunkra menne.

De hát ez az én személyes véleményem.

2012. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Béca ***** válasza:
100%
Szerintem , ha tényleg szerelmes valaki, akkor azt soha nem fogja elfelejteni. Ellentétben a fellángolással.
2012. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szerelem tényleg egy életre szól...érzed, hogy soha nem tudnál élni nélküle, mert ő a másik feled. Az életed üres és céltalan lenne nélküle. Biztonságot, boldogságot ad ez az érzés.


A fellángolás a szerelemmel ellentétben bizonyos idő után alábbhagy...kikopik az emberből, nem hegy mély nyomot benne. Egy ideig szép, izgalmas és jó érzés, de idővel teljesen elkopik.


Szerintem ez a különbség.

2012. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.angel ***** válasza:
100%

Már megint miért kellett lepontozni? :D Úristen!!!! Már egyéni véleményem sem lehet.

Akkor majd én is beállok a bólogató társadalomba: Igen is véleménynyilvánítók, nektek van igazatok, teljesen egyetértek veletek, nincs más saját véleményem.

Ha jól látom a kérdés úgy lett kirakva TI mit gondoltok.... Én leírtam egy SAJÁT véleményt..... Kutyuskák..

2012. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pedig az a saját véleményem, hogy a két dolog között nincs éles határ! Ahány szerelem (fellángolás), annyiféle!

Egy nagyon széles skálán mozog az egész a szimpatizálástól a halálos szerelemig. Hogy mely ponton választjuk a ketté, az annyira szubjektív, hogy nem is nagyon van értelme!

2012. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!