Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú az egyetemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az egyetemről, de van barátom. Csak fellángolás? Vagy megszokássá vált a barátomal? Mit tegyek? 19L

Figyelt kérdés
Elég kaki a helyzet. 4 éve vagyok a barátomal, a másikal meg még csak nem is beszéltem, nem mertem közeledni, de valami nagyon megfogott benne. Ha úgy alakulna találkoznék vele egy kávéra vagy vmi, de a barátomat sem akarom megbántani, elhagyni meg végképp nem, hisz még azt sem tudom bejövök-e a srácnak. Ha más után vagyom akkor a kapcsolatunk csak megszokás?

2012. máj. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy "tetszik" valaki, nem bűn.

2. Az, ha kávézol vele, nem bűn.

3. Ha találkoznál vele, azonnal rádöbbennél, hogy egyáltalán nem olyan, amilyennek gondoltad. (Egy csomó dolgot beleképzeltél, ahogy fantáziálsz róla.)

Itt lehet, hogy ki is ábrándulnál belőle egyből.

4. Ha mégsem így lenne, akkor sajna be kell látni, hogy a jelenlegi kapcsolatod már nem működik.

2012. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. a barátom egy kávéért is megharagudna.
2012. máj. 11. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:

A realitás az, hogy úgy sem amellett fogsz megöregedni, akivel 15 éves korodtól kezdve együtt vagy. Az a kapcsolat végigkísért a gimis tiniéveken, aminek most már vége. Belecsöppensz egy új világba, változik a világ és vele minden.

Egyáltalán nem bűn, ha úgy érzed, hogy túllépnél azon a kapcsolaton. Az élet ilyen.

2012. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de a barátomat sem akarom megbántani, elhagyni meg végképp nem, hisz még azt sem tudom bejövök-e a srácnak."


mert ha bejossz neki, akkor mi, cakk-pakk otthagyod a baratodad? gyava vagy

2012. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyáva vagyok, nem kell mondani.
2012. máj. 12. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

tetszik a fiú, és kész. Benedvesedsz mikor meglátod.

Ráizgultál. Nincs mit szépíteni.


Hagyd ott a barátod.

2012. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én éreztem ilyen fellángolást a barátom mellett, akivel 3 éve együtt vagyunk. Amikor ránéztem a srácra, éreztem elolvadok, állandóan rágondoltam stb. Egy hónapig őrlődtem, mert azt hittem szerelmes vagyok belé. Szeretem a páromat, mai napig nem tudom, miért éreztem mellette mégis így, de ráébresztett a dolog, hogy mennyire fontos számomra. Szerintem azt döntsd el, hogy őszintén szereted-e a párodat!
2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!