Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nem kezdeményeznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Elés sokszor megnéznek a fiúk ,de ennyiben is marad a dolog.Néha már annyira néznek ,hogy zavaró ,és be is szólógatnak (nem durvákat).Viszont soha nem vagyok egyedül (ott van tesóm,barátnőm,barátaim).Lehet ezért nem mernek lépni?

15/L



2012. aug. 21. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
jól nézel ki, de túl fiatal vagy
2012. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ez a legmeghatározóbb oka.
2012. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 ,2 év lehet a korkülönbség..
2012. aug. 21. 18:58
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:
Na igen, 15 évesen nem ezen kéne még filozofálnod. Azonban abban van valami, hogy ha csoportosan vagytok, egy pasi sem fog odamenni leszólítani, ugyanis számára elég kellemetlen, hogy míg az egyikkel próbál kedvesen megismerkedni, addig a többi árgus szemű viperaként lesi minden mozdulatát. A korotokra pedig jellemző módon még valószínűleg viháncolnának is rajta idétlenül. Na ilyen cikinek egy pasi sem teszi ki magát. Ha pasizni akarsz, szabadulj meg a barátnők sleppjétől. Ez amúgy kortól függetlenül igaz. Szórakozóhelyen sem igazán megy oda égetni magát egy pasi a csajkupachoz, inkább az egyedül álldogáló lányokhoz mennek oda, ahhoz is örülnek ha összegyűjtik a bátorságot.
2012. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
15 éves vagy és szép, akkor biztos valami beképzelt kis ringyó lehetsz. Én sem kezdeményeznénk nálad. Többet egy csúnya, de rendes lány, aki többre tartja a külsőségeknél az emberi jellemet.
2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kimondta ,hogy én csak a külsőségekre megyek?Én meg többre tartom az olyan embert ,aki elsőnek megismeri ,és utána ítélkezik a másikról.....:S:P
2012. aug. 21. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 és neked kéne egy csúnya lány? na ne viccelj már...

meg honnan veszed hogy a kérdező egy ringyó? te jó ég, ebből amit leírt, konkrétan semmi olyan nem derül ki, amire azt alapozhatnád hogy ringyó.. komolyan, hány éves vagy? mert elég éretlen ez a gondolkodás:/

2012. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es köszönöm:)
2012. aug. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!