Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar ha a barátnőtök bőre striás? Esetleg emiatt akár el is hagynátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, elhagynám, nem is értem, miért nincs a társkeresőkön olyan rovat az adatlapon, hogy "striák: vannak/nincsenek", mert így sokkal könnyebb lenne szelektálni. Hiába írok nekik, nem válaszolnak : (
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másodszorra rakják ki ezt a kérdést és másodszorra sem zavar..
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a hirtelen növéstöl az egész hátam olyan...

1 év alatt lettem 173rol 198.. Szal ez miatt néznek le...

17/F

2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én beteg lettem, és rettenetesen lefogytam, mert ugye nem ehettem rendesen. Utána hirtelen híztam vissza a leadott kilókat, amik miatt striás lett a bőröm majdnem az egész combomon és a fenekemen. Sem kenőcs, sem semmi nem segített. És volt már olyan, hogy fiúk ezért "ábrándultak" ki belőlem. Próbáltam úgy felfogni, hogy biztos nem is bírtak annyira, ha egy kis bőrhiba miatt ott hagytak,és nme az én hibám, de nehéz volt. :) Még mai napig látszik, csak már nem annyira pirosas, inkább fehér. Párommal már két éve vagyunk együtt. Először nagyon féltem "többet" megmutatni magamból, de rettenetesen jól kezelte. Szerintem, ha valaki tényleg szeret valakit, akkor nem azt nézi, szeplős-e, van e rajta egy kis felesleg vagy jelen esetben hibás-e a bőre. Sajnálom, hogy csak így belekontárkodtam a kérdésedbe, de jó volt ezt valahova leírni. :)

19/l

2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!