Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Párkapcsolatban zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Párkapcsolatban zavar titeket ha a barátnőtök cigizik?

Figyelt kérdés

szerintem tud vonzó is lenni, ha egy lány cigizik

pl:

[link]

vagy

[link]


2012. jan. 5. 21:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

ne haragudj de a cigizés a legigénytelenebb és leggusztustalanabb dolog a világon. ráadásul a bagósok büdösek mint a sz.r csak ők nem érzik ezért azt hiszik hogy nem azok mert jaj rágóznak.. francokat mindegyiknek büdös a ruhája a szája a haja.. ááá


szall igen, nagyon vonz a dolog...

2012. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
bevallom én is dohányzok és amig a partneremet nem zavarja addig nem se zavarna ha ö dohányozna
2012. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
engem zavar mert tönkreteszi magát a dohánnyal
2012. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A szóbeszéddel ellentétben a cigizés nem szexi. Büdös, káros, undorító, annak ellenére, hogy valamikor én is cigiztem, de szerencsére megjött az eszem.


22F

2012. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
gyűlölöm a dohányosokat...és azt is, hogy még mindig ezek a nyomoronc kis 12-15-6-7 éves kis girnyó szemét csecsemő rákok a buszmegállóban szívják el....mikor pontosan tudják, hogy nem szabad, de nem érdekli őket....de szétcsapnák köztük 1-szer.
2012. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
*szétcsapnék
2012. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna, de nem is nagyon járnék olyan csajjal aki dohányzik.

Nem hiányzik az h büdös legyen a lakás, a ruháim, a bútorok, sőt még maga a csaj is.

Sajnos manapság tényleg a kis suttyók a legnagyobb cigisek, az ilyen 14-16 éves kategória, csak az a baj h szerintük ez menő...

2012. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járnék olyan csajjal, aki cigizik, mert büdös, undorító és egészségtelen!

És csak azt sejteti, hogy nincs akaratereje!

2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

háháá xDD


annyira király hogy végre kezdenek a bagósok elnyomva lenni és végre kezdődik valami fellázadás ellenük

2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

21:37:

Neaggódj, ez csak itt a gyakorin létező jelenség ;)

2012. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!