Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég hülye lesz a kérdés, de azért remélem kapok rá valami választ.

Nos van egy sztár (Táborosi Márk) , aki ugye az x-faktorban tűnt fel és nekem nagyon , de nagyon megtetszett.

Régebben volt velem olyan, hogy ugye tetszettek jobban az idősebbek (mármint az ilyen minimum 5 évvel idősebbek nálam) na meg persze most is vannak olyanok , de nem voltam szerelmes sztárba csak kisebb koromban.. Most pedig ahogy hónapról hónapra néztem nagyon megtetszett és decemberben előtt teljesen belezúgtam , pedig életemben csak egyszer láttam egy koncerten és persze csak kamerákon keresztül láttam a műsorban. Nem is lenne ezzel baj, mert már nem vagyok belé szerelmes, csak egy a problémám. Szerelmes ugyan nem vagyok de szeretem.. És az a lényeg, hogy olyan mintha nem tudnám őt elengedni (aki amúgy a létezésemről sem tud xD) Mert például volt már olyan, hogy valaki más tetszett meg és olyat éreztem mintha azzal hogy más fiúra gondolok őt megcsalnám.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért érzek ilyeneket és miért ragaszkodok hozzá ennyire. Kicsit hülyén hangozhat mert jönne rá a válasz, hogy biztosan még mindig szerelmes vagy belé, de nem vagyok csak szimplán szeretem, de nem annyira hogy szerelmes vagyok belé. És nem értem miért ragaszkodok hozzá ennyire.. ?? :/



2012. aug. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert még csak egy naiv kislányka vagy nem több(testileg-lelkileg).Az ember kinövi az ilyen rajongásokat és rájön,nem minden arany ami fénylik.
2012. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja a kort, azt azért írtam, mert én 14 vagyok ő pedig 10 és fél évvel idősebb tőlem. És arra gondoltam, hogy lehet hogy e miatt van, hogy ő idősebb és talán ezért ő jobban érdekel. Nem tudom :/
2012. aug. 21. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy normális fiút, ami a tv-n keresztül lejön annak a fele sem igaz, lehet nagy lenne a csalódás. Nagy "színészek" ezek. Elképzelsz valamit arról, hogy milyen lehet (közben persze nem olyan), plusz tetszik külsőre és már bele is szeretsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy elfelejted. Lehet, hogy nem is a lányokat szereti.
2012. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő a legjobb pasi.
2022. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!