Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van velem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy a strandon összeismerkedtem egy fiúval, és mostanában sokat találkozunk. Amikor vele vagyok és a mosolyára nézek kiráz a hideg, nagyon dobog a szívem, és minden vágyam hogy átöleljem... Szerintem én is tetszek neki, csak egy baj van. Én csak szerelemből tudok valakivel járni. Amikor vele vagyok, nagyon jól érzem magam, viszont ha hazaérek és már nincs velem akkor csak úgy tudok rá gondolni mint egy barátomra. Nagyon furcsállok mindent, mert 1 hete ismerem, és már is érzek valamit, de még nyilván nem tudnék vele járni. Kellemetlenül érzem magam, hogy amikor vele vagyok tényleg nagyon jó, és szívesen lennék a barátnője, de amikor hazaérek akkor nem. Ez mitől van? Nem tudom mi van velem!!!


2012. aug. 21. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem találod elég vonzónak ,de a személyisége viszont megfog amikor vele vagy akkor jól érzed magad ,de aztán hazamész és nem tudod elképzelni vele a dolgot...nekem is ez volt furcsa érzés nem mondom...
2012. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, velem is ugyan ez van. De szerinted mit csináljak? Én már nem tudok semmit :( Lehet hogy ha eltelik egy kis idő akkor minden változik? Hisz még csak 1 hete ismerem.
2012. aug. 21. 01:14
 3/14 anonim ***** válasza:
szedd le a bűbájt a házről!
2012. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hogy alakuljon a dolog ha 2-3 hét múlva is ugyan ezt érzed majd vagy ha esetleg ő már akkor többet is akar és te hezitálsz rajta akkor az úgy már veszett ügy... am hány éves vagy?
2012. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megfogadom a tanácsodat :)

15 éves vagyok.

2012. aug. 21. 01:21
 6/14 anonim ***** válasza:
és a fiú?
2012. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17 :)
2012. aug. 21. 01:26
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet a kor...nálam lehet az is közre játszott mert én 14 voltam ő pedig 21 ...kicsikét sok tudom...:D ezért nálam nem is lett semmi bár még máig akarna tőlem többet de nekem ez a furcsa érzés amiről te is írtál betett nem tudtam elképzelni hogy miért van ...1x találkoztunk vele nagyon jól elvoltam de amikor hazamentem úgy éreztem hogy na álljon meg a menet nekem ez így nagyon nem jó kicsit szorongtam is utána hogy mi lesz a folytatása ...furcsa érzés volt az egész volt aki azt mondta hogy első randinál ez természetes ,de ez nem igaz mert azóta több randin is voltam és ilyen nem fordult elő azóta...én azt tudom elképzelni a te esetedben és az enyémben is hogy külsőre nem igazán tetszik a srác belsőre viszont aranyos kedves,de mégsem a te/én esetem és ezért csak barátságot tudsz elképzelni és a találkák után azt érzed hogy ő ezt randinak nézi te viszont csak baráti találkozónak és te nem is szeretnél többet...de aztán lehet hogy tévedek ezért kell megpróbálni lehet jobban megfog majd a személyisége és te is többet akarsz majd tőle :D ha megkérhetlek 2-3 hét múlva mond el hogy hogyan alakultak a dolgaid érdekelne hogy a végén mi sül ki ebből :D
2012. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írni fogok, ígérem :) Engem is érdekel mi lesz ebből... Igazából a külsejével semmi baj nincs, aranyos nagyon. Lehet az a baj, hogy nem nagyon ismerem még.
2012. aug. 21. 01:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon viccesen ismerkedtem meg vele, ha érdekel privibe elmesélem :D
2012. aug. 21. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!