Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megnéztem egy filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megnéztem egy filmet furcsán érzem magam, semmihez nincs kedvem, csak annak a filmnek a megnézéséhez. Ez most mi? Beleszerettem volna a filmbeli főszereplő lányba? Elég cinkes :d Még sosem voltam szerelmes úgyhogy nem tudom milyen.

Figyelt kérdés
Előre bocs ha hosszú :). Nos hát szombaton a kistestvérem nézte a disney channelen a Bájos törtető c. filmet, és mivel egy tv-nk van én is néztem. Azóta hogy megnéztem nincs kedvem semmihez, csak a film nézéséhez, szinte mindig arra gondolok, azóta minden nap megnéztem legalább 1x, elaludni is viszonylag nehezen tudtam. De miközben itt a szerelem témában néztem ilyen "hogy tegyen túl rajta magam" kérdéseket egyszerre csak visszajött az életkedvem de azért még nem teljesen. Na most akkor ez mi? Beleszerettem volna a filmbeli főszereplő lányba? Ha, igen akkor mit csináljak mert még nem voltam szerelmes plusz ez azért elég ciki :D. Amúgy nem vagyok forever alone srác, 5-6 barátommal naponta szoktam találkozni. 14/F normális válaszokat pls ne ilyen direkt "trollfaca-re kerülök ezzel"-t, kösz :)
2012. aug. 21. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fiatalabb voltam én is voltam így egyszer.Ha épp nincs senkije az embernek hajlamos álmokat kergetni..
2012. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Dávid Hasselhoffba voltam beleesve, utána a Mcgyverbe. 12 és 15 éves korom körül. Nem nagy ügy. Nem éreztem magam emiatt hülyén. Természetes dolog szerintem ez így tinikorban.
2012. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

É nis így vagyok ezel csak nekem sajnos 2-3 hónaponta egyszer elő jön ez ...

Most is így érzek egy énekes beli fiúval...

De nyugi énis mindig ki heverem ...

De amúgy a magány teszi

2012. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem és akkor mit csináljak, hogy hamar kiheverjem? ne nézzem meg többet egy darabig és csak legyek?
2012. aug. 22. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:

De miért kéne kiheverni? Rádásul hamar? Egy kis álmodozásba snki nem halt bele. 27 éves férfi vagyok, de velem is előfordul. Én nagyon sokáig oda voltam Kristen Dunstért a pókemberből. Még ma is eszméletlenül tetszik.


Nem iylet keresek az életben természetesen, de aki megfog az megfog. Ennyi. Szerintem nézd meg még párszor, amikor csak akarod.

2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, ohgy inkább ábrándozz magányodban (mert az ember magányában ábrándozik a másikról), mint hogy antidepresszánsokat szedj (nők) vagy alkoholizálj (férfiak).
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én a TWilight filmekbe vagyok szerelmes köztük Taylor Lautnerbe és Rpbert Pattinsonba, de abba ahogy játszák a szerepüket, a kisugárzásukba, szinkronhangjukba,tekintetükbe.Normális ez. Persze kéne Taylor Lautner egy életre :)
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Robert Pattinson
2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tabaki ***** válasza:
Hajdan az egyik leányismerősöm anyukája volt úgy, hogy Az utolsó tangó Párizsban-t legalább nyolcvanszor megnézte, már külön ismerte Marlon Brando összes fogtömését. Neki se lett belőle baja, van ilyen. Majd fogsz még okosabb dolgokkal is foglalkozni.
2012. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nézz modern family részeket, mert abban is játszik a csaj :)
2012. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!