Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Még régebben ismerkedtünk meg ezen az oldalon, és meg adtam neki a facebookomat. A lányról tudni illik, hogy eddig csalódott a fiúkban, mert aki tetszett neki, az el utasította őt és elmagyaráztam neki, hogy ez miatt nem szabad vagdosnia magát, mert egy fiú se ér annyit. Szóval osztottam neki a bölcsességet. (persze még sok mást is mondtam neki arról, hogy a fiúk sokszor nem veszik észre a belső értékeket stb...) Erre már az első nap ezt írta: "valahogy 10 órája ismerlek de k.rvára birlak :D jó fej vagy és a felfogásod is jó (y)" Azóta minden nap rám ír, mármint a megismerkedésünk napja óta. A külsőmre azt mondta, hogy cuki vagyok. Én 14 éves vagyok, a lány pedig 13 éves.
2012. aug. 20. 03:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
(Késsel vágta a kezét, és a combját.)
2012. aug. 20. 03:02
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát elképzelhető, de az is lehet hogy csak azért ragaszkodik hozzád ennyire, mert te voltál az aki átsegítetted őt a "nehéz időkön" + érzelmileg elég instabilnak tűnik a csaj...

Szerintem puhatolózz még egy kicsit mielőtt biztosra vennéd a dolgot.

2012. aug. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"A lányról tudni illik, hogy eddig csalódott a fiúkban, mert aki tetszett neki, az el utasította őt "



13 évesen?!!!!


Vagdossa magát?!!!



Ennek a kislánynak sürgősen pszichológusra van szüksége, nem rád. Te is "csak" 14 éves vagy.

2012. aug. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

kizárt.

a csaj betegségének neve meg

[link]

uh menekülj,töröld a fenébe.

2012. aug. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha nem csak a külsőt nézitek, akkor bejön nektek egy olyan lány aki a fiús dolgokat szereti? Pl BMX-ezés stb... (a fenti kérdéssel kapcsolatban is várom a további válaszokat)
2012. aug. 20. 03:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Úristen. Mondta is, hogy amikor meleg volt már az időjárás, még akkor is hosszú ruhában járt iskolába nehogy mag lássa valaki a vágásokat.
2012. aug. 20. 03:21
 7/18 anonim ***** válasza:

van róla egy film is.

az a címe-a titkárnő

2012. aug. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én komolyan kezdek megijedni tőle. Kitudja, hogy velem is mit csinálna. Pszichológus teljesen kitudja gyógyítani? Mert külsőleg nem néz ki rosszul.
2012. aug. 20. 03:28
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy az iskola is az idegeire megy, egyébként kedves lány. Legalábbis nekem annak tűnik.
2012. aug. 20. 03:30
 10/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Könyörgöm.. 13 éves, Te pedig 14.. Készülj a sulira, mindjárt kezdődik..

"A lányról tudni illik, hogy eddig csalódott a fiúkban.."


13 évesen.. Atyavilág.. ennyi idősen "hapsizni"

Osztottad neki a "bölcsességeid" ..


Mik vannak ebbe a mai világba:D kész röhej az egész.. ezen a kérdésen nagyon kiakadtam.. Menj Aludni, már későre jár.

2012. aug. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!