Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a csajok, ha a pasijuk oktatja őket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan? :)
2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mire?
2012. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a pasijuk, és nem az apjuk! a pasik talán szeretik, ha a csajuk mindenbe beleszól és kijavítja? nem hinném...
2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy általánosságban. Például magyaráznak nekik valamit, a csaj meg csak néz olyan fejjel hogy "aha, nagyon klassz, de figyelj csak, mennem kell haza..."
2012. aug. 21. 23:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mert ez az okítás általában akkor zajlik, mikor csak arra vágynak hogy meghallgassák őket, hallgatóságra vágynak nem tanácsra
2012. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Oktatni vagy kioktatni? Nem mindegy. :)

Amúgy jobb, ha csak abban tágítod a másik ismereteit, amiben:

1. Jól tájékozott vagy. De tényleg.

2. Őt is érdekli a dolog. Nagyon.


A "büdös pitsába, miért nem működik ez a sz@r?" felkiáltások esetében nem kell kimerítő magyarázatot adni.

2012. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szeretnék egy pasit, aki jó matekból, és oktatna engem, mert én nagyon hülye vagyok.:S amúgy nem zavar, ha "okosakat mond", csak azért hallgasson meg engem is.:P
2012. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem egy pasi ne oktasson ki már bocs. Ha tanácsot add azt mondom oké de azt hogy ki oktasson hát.........
2013. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kioktatja szerintem, csak okosakat mond. Ilyen jó ha tudod dolgokat szerintem. Érdekességeket. De persze ti lányok egyből itt hőbörögtök. De mondjon nektek a hóhét akármit is....
2013. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*hóhér
2013. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!