Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés lányokhoz, akik szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés lányokhoz, akik szeretik az édességet. Ti örülnétek ilyesminek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá ha a fiú aki udvarol nektek, egyszer süteményt sütne, hogy ezzel imponáljon? Jó ötlet szerintetek?
2012. aug. 14. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de még milyen jó ötlet! tök romantikus én örülnék neki, és nem csak azért mert szeretem a sütit :)
2012. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen örülnék :)
2012. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak ne rontsd el mert az epic
2012. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha el is rontod, az sem nagy baj. a szándék a fontos! ....és még azt mondják, hogy nincsenek rendes fiúk! :D
2012. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Ez olyan mintha kb meg akarna venni. Nem azért szeretek valakit mert sütit süt. Meg akkor jön az elvárás, hogy "nézd én ezt csináltam érted akkor jársz velem?" Az is fontos, hogy a lány akarja-e, hogy udvarolj neki. Mert ha nem, akkor még kellemetlenebb. Persze ha már járnak, az teljesen más kérdés.
2012. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5. te síkh.lye vagy b@zze! akkor gondolná egy csaj, hogy meg akarják venni, ha drága cuccokkal lenne elhalmozva és cserébe elvárnák a szexet. te biztos egy ilyen szűz kis p1csa vagy, akivel soha nem állt még szóba egy csávó sem :DDDD
2012. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát te már csak tudod, hogy milyen vagyok! Hát mindenki magából indul ki... :D A kérdező mondta, hogy imponálni akar. Én meg még mindig azt mondom, hogy nem ettől fog belészeretni egy lány, ha meg eleve nem tetszik neki akkor ettől sem fogja meggondolni magát.
2012. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
elég volt elolvasni a hüly_ hozzászólásodat és egyből leesett, hogy balf@sz vagy. mindegy.
2012. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy senkit nem érdekel a véleményed. :)
2012. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!