Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, sok helyen olvasgattam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, sok helyen olvasgattam, hogy a lányok azt mondják egy fiúnak hogy cuki, majd lelépnek egy "izomállattal". A kérdés az intelligensebb "izomállatoknak" szól:?

Figyelt kérdés
Az nyílvánvaló, hogy a vékony udvarias fiúkra azt mondják a lányok,hogy cuki és legyenek barátok, de mondjuk ha ti elkezdtek udvariaskodni, meg szerényen viselkedtek, akkor titeket is lecukiznak és lelépnek?
2012. aug. 21. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A noknek ferfi kell es nem kisfiu. Igen, ha egy vekonyka srac(foleg ha kisfius arca van) elkezd szerenykedi stb. szoval egyaltalan nem ferfias az osszkep akkor lelepnek. Olyan kell nekik aki mellett fizikalisan(anyagilag is de ez nem ide tartozik) biztonsagban erzik magukat.
2012. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egy kigyúrt izmos állatnak két dolog van a homlokára írva:

1: Iciripiciri farkam van

2: Hülye vagyok!

Nos kérdem én, hogy melyik nő akar olyan férfival együtt lenni, akivel nemhogy dugni nem lehet, de dumálni sem lehet vele?

2012. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz te errol a sportrol. Sokkal tobbet tud egy ilyen testepito mint te gondolnad. 1 db bunko sracot ismerek 1-et! Attol meg hogy zavar a kissebsegi komp. melletuk nem kene eloiteletesnek lenni!

off vege

2012. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a kérdés ink az hogy: ha látják a csajok egy férfin hogy eléggé izmos testalkatú de mégis szerényen viselkedik akkor ugyanúgy cuki és béna? o.0
2012. aug. 21. 22:33
 5/19 anonim ***** válasza:

Probald ki, nem tudok a nok fejevel gondolkodni! :) De az biztos, hogy egy izmosabb embernek sokkal jobb a kiallasa es tobb az onbizalma.

Es orulok hogy a lealacsonyito izomallat jelzo helyett jobhat talaltal :)

2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én ahova járok gyúrni egytől egyig tök normális "izomállatok" vannak...egy sem debil! Az hogy nektek fáj hogy nem olyanok vagytok és így próbáljátok "visszaadni" hogy hülyék meg kicsi a p@csük...hát elég gáz gyerekek!

Attól hogy a Tv azt mondja hogy aki erős,izmos az hülye is elég általánosító dehát mindegy...egyszer menj be egy terembe és megtapasztalod...

2012. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekel ez a téma mert 14 éves vagyok és a korosztályom átlagánál izmosabb. Lányok is csodálkoznak amikor látják az izmaim B). Viszont: matekversenyekre járok amiken országos szinten is elég jó helyezéseket szoktam elérni ˇˇ Szóval arra vagyok kíváncsi hogy csak azoknál kizáró ok-e a szerénység akik a gyengébb típusba tartoznak vagy ez mindenkit érint.
2012. aug. 21. 23:02
 8/19 A kérdező kommentje:
ink tapasztalatokat kérek
2012. aug. 21. 23:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Az hogy matekversenyekre jarsz es szep eredmenyeket ersz el, az nem szerenyseg hanem buszkeseg. A normalis lanyok sose neznek le egy okos sracot foleg ha nem gizda:)
2012. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A büszkeségtől óvakodj! Értelmes embert a büszkeség elkerüli.Ezt jól jegyezd meg!


Ha érdekel egy másfajta szemlélet, ajánlom a Békés Harcos Útja című filmet...bár még talán picit fiatal vagy hozzá de ha értelmes vagy megérted!S minden bizonnyal az vagy hiszen matekversenyekre jársz...

2012. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!