Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik valóban a külsőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik valóban a külsőbe lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy csak a kinézet a lényeg, és az esetleges rossz tulajdonságokat észre se akarják venni, vagy kimagyarázzák, csak mert jól néz ki a csaj.
2012. aug. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyes, kislányom! Leülni!!!
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy a lányoknak is a külső számít. Például egy alacsony, vékony fiúnak egy lány sem adna esélyt.
2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a külső ami először megfog, de a belső az ami dönt
2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,először a külső,aztán ha a belső is oké,akkor van rendben a dolog.
2012. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a nőkre jellemző. Én ha meglátok egy jó nőt max annyi jut eszembe hogy jól megdugnám, de nem leszek bele szerelmes úgy hogy nem is tudom milyen valójában.
2012. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy normális ember az illető lelkébe szeret bele szerintem és nem egy csomagolásba hogy úgy mondjam. Ahogy az érmének is két oldala van itt is megvan az esély hogy egy illúzióba szeretsz bele és az esetek többségében ez nem több testi vonzalomnál.

Amúgy szerintem az idő meg a meghozott áldozatok azok amik a legjobban képesek bebizonyítani hogy az adott illető mennyire is fontos neked.

2012. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én is a külsőt nézem az elején, de egy mondat után leszűröm a stílusát,van e benne ami igazán tetszik vagy sem. Van hogy egy full jó nőt leszarok mert már a mozgása is ellenszenves, és van egy közepesen jó nő aki bejön ahogy van és ott helyben megbasznám.
2012. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!