Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ezen múlik a boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ezen múlik a boldogság? Egy párkapcsolattól tényleg minden jobb lesz?

Figyelt kérdés

Rengeteg embert hallok siránkozni, hogy milyen sz@r az életük,mert egyedül vannak.

Önmagában azzal nincs gond, hogy valaki társra vágyik, engem az zavar, ha valaki azt hiszi, ettől lesz csak boldog.

Holott ők is tudják, hogy ez csak egy menekülés a problémák elől és pillanatnyi boldogság, mert ahogy leszáll a rózsaszín köd, visszatérnek a problémák.

Azt hiszik, mások által lesznek boldogok, másoktól függnek, holott CSAK MI TEHETJÜK BOLDOGGÁ SAJÁT MAGUNKAT.Magunkban kell megtalálnunk a boldogságot.Ha ez nem megy valakinek, akkor senki más nem tudja boldoggá tenni, esetleg csak rövid ideig.


Mondom, nem azzal van bajom, hogy valaki társat akar, hanem azzal, hogy ezt látja egyetlen boldogságforrásként és egyedül csak szenved, nem tudja magát elfoglalni, nem tudja élvezni az életet és már az öngyilkosságon gondolkodik, mert senkit sem talál.Ez is egy függőség.


Ti mit gondoltok erről?


20/L



2012. aug. 18. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazad van!:)

Én is teljesen boldogan és felszabadultan élek szingliként.Nem ettől függ a boldogság.

2012. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nekem sincs párom, de egyedül próbálom megtalálni a teljességet, addig is elfoglalom magamat számomra kedves és hasznos dolgokkal. A pártaláláson kívül más értelme is van az életnek.
2012. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már én is meg akartam kérdezni, hogy miért az egyetlen problémája a párkeresés sok embernek. Sajnos nem tudom mérteni őket, egyetértek veled....

20L

2012. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*megérteni
2012. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20 évesen azért ne legyél ennyire bölcs. Majd ha 30 évesen is egyedül ugyanilyen boldog leszel akkor le a kalappal. 20 évesen az embernek a legtöbb barátja is szingli vagy nem túl kötött kapcsolatban van így sokat tudnak találkozni, beszélgetni, bulizni stb. Később ahogy kezdenek megállapodni ezek a dolgok ritkulnak, mások teljesen abbamaradnak és aki pár nélkül van ilyenkor az bizony nagyon hamar elkezdheti magányosnak érezni magát.
2012. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez sem törvényszerű!És sokan már tizenévesen is sírnak, hogy nincs senkijük!:D
2012. aug. 18. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek. Az ember érző lény, és egy idő után igenis szüksége van egy társra, aki szereti és akit viszont szeret, és ez valamilyen szinten összefügg a teljes boldogsággal. Arra gondolok, hogy az élet különféle területein való siker és érvényesülés tesz minket elégedetté, tehát az igaz, hogy egy párkapcsolat önmagában nem oldja meg a többi problémát, viszont annak (párkapcsolatnak) hiányából adódót igen.
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig nem volt komoly kapcsolatom. Nem mondom, hogy világfájdalmam volt. Elvoltam. Én 17 éves korom óta dolgozom, volt hogy 24-ből 18 órát is. Nem akartam öngyilkos lenni, semmi ilyesmi. Viszont most 2 hónapja van barátom és igen, sokkal másabb érzés. Amikor egy hétvégi alkalommal hajnalig beszélgetünk, aztán szeretkezünk egy jót, együtt alszunk el, úgy hogy átkarol és reggel mellette ébredek. Sokkal jobban érzem magam, pláne 3 év után hihetetlen jó érzés. Nem a problémák elől menekültem, azok a kapcsolat első pillanatától ugyanúgy megvannak. Viszont van még 1 ember az életemben akit érdekel, hogy mi van velem, elmondhatom a problémáimat és tanácsokkal tud ellátni. Ugyanakkor a párom is elmondja a problémáit amik engem ugyanúgy foglalkoztatnak, így már nem csak a sajátjaimmal foglalkozom. Jó dolog a párkapcsolat és az emberek szerintem a problémák elől akarnak menekülni. Egyszerűen csak azokra a jó érzésekre vágynak amiket egy kapcsolatban megadhat egymásnak két ember. Akik meg önbizalomhiányban szenvednek és öngyilkosak akarnak lenni, vagy csak fel akarják hívni magukra a figyelmet és kamuznak, vagy depressziósok ami ténylegesen egy komoly betegség és orvos segítségére szorulnak.
2012. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

*az emberek NEM a problémák elől akarnak menekülni.

2012. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én ismerek negyvenes nőket egyedűl élni, dolgoznak ,emberek között elvannak úgy hogy soha nemvolt igazi kapcsolatuk,nem hogy férjük. Nem siránkoznak, elfogadják az életet olyannak amilyen.

Mivel több nő van a földön,állítólag,így nem jut mindenkinek,főleg minősègi.

A házasságban is érezheted magad magányosnak,az sem jobb érzés,hidd el. Húsz évesen meg főleg nemkell jajgatni,tenni kell ellene.

48Men

2012. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!