Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más fiú is, aki lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki lejjebb adta az igényeit, mégsem lett boldogabb és sikeresebb a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én már a sok-sok lányokban való csalódás után belátom, hogy nincs értelme szép lányoknál próbálkozni, mert a 99%-uk jellemre romlott és csak a fájdalmat okozzák az embernek. Azóta csak a jellemre koncentrálok, látatlanul chatelek lányokkal. Aztán megismerkedtem nem is egy számomra nem vonzó lánnyal, akik jellemre is rendesnke tűntek végre, pedig a nem vonzó lányok közt is sok a romlott jellem sajnos, így nem volt könnyű találni rendes lányokat, de mégis az van, hogy lelkileg járnék velük, de testileg inkább taszítást érzek, nem tudok vonzódni hozzájuk sajnos, ha csókolózni kell is csak undort érzek. Reméltem majd idővel jobb lesz, de sajnos nem így lett. Miért vagyunk ilyen felszínesek, miért nem tudok felülemelkedni a testi vonzalmon?

Pont azok a lányok vonzanak külsőre, akik a legtöbbet bántottak. Emiatt furán érzek a női nem iránt mostanság. Egyre jobban kiábrándulok a lányokból és egyben egyre inkább erősödnek a szexuális vágyaim, illetve szeretethiányom van már. Közben én is érzem, hogy tudnék szeretni már nagyon is egy lányt, gyakran ölelhetnékem van, de mégsem ölelhetek meg egy számomra vonzó lányt sem, hoszen ők jellemre romlottak és esélyem sem lenne náluk, másrészt a nem vonzó lányokra meg nem vágyom valamiért, hiába kedvesek. Nem jó ez így. Boldogtalan és üres az életem. :(


2012. aug. 22. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Választ akarsz a sikertelenségedre? Tessék:


"hogy nincs értelme szép lányoknál próbálkozni, mert a 99%-uk jellemre romlott és csak a fájdalmat okozzák az embernek."


Ebben minden benne van. Általánosítás, lekicsinylés, önbizalomhiány ésatöbbi, ésatöbbi. A hiba benned van, nem a lányokban.

2012. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is ugyan ez a helyzet. Megpróbálok a horatiusi aranyközépúton maradni és hátha célhoz érek...
2012. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez félelmetes,most már komolyan arra fogok gondolni,mikor kezdeményez egy srác,hogy mi van ha csak lejjebb adta az igényeit és nem is engem szeretne igazából?


Egyébként meg nem ismered az összes nőt,honnan tudod,hogy romlottak?Áh..

2012. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a megoldás, ha nem foglalkozol ezzel a romlottsággal. Semmi közöd ahhoz, hogy a lány mit élt meg előtted, miket csinált, hogy faszival volt együtt. A lényeg, hogy amíg veled van, arra koncentrálj, hogy miképp bánik veled. Ha meg valami hülyeséget csinál, ami nem tetszik neked, add tudtára, talán tanul belőle.
2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy/hány*
2012. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én már a sok-sok lányokban való csalódás után belátom, hogy nincs értelme szép lányoknál próbálkozni, mert a 99%-uk jellemre romlott és csak a fájdalmat okozzák az embernek. "


Te ebbol azt latod, hogy a lanyok 99%a rib@nc, de en mint optimista azt latom, hogy van az az 1% amelyik rendes es csak ezekre probalok koncentralni!

2012. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező? 16L

sajnos én is így vagyok!

2012. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!