Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezi hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezi hogy hány barátom volt eddig az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, azt nemtudom hogy én bejövök-e neki de kb 1 éve járni akart velem, de idén ugyanabba a suliba megyek ahova ő jár ezért mondtam neki hogy majd most kiderül.. nemrég találkoztam vele (első tali vt) sétáltunk,meghívott egy italra meg adott cigit is, meg megkérdezte hogy eddig hány barátom volt. a kapcsolatunk olyan nem is tudom.. szóval nem nagyon szoktunk dumálni csak most amikor meg beszéltük hogy talizunk meg ilyenek, azon kivül meg nem nagyon szokott írni. és a tali után is csak 1x írt rám, és az is 1 hete volt, szóval eléggé elbizonytalanít így
2012. aug. 22. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy kíváncsi hány barátod volt. De ha nem tudtok beszélgetni, akkor hagyd a fenébe.
2012. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem hanyagold a tagot és ne dohányozz, hány éves vagy?
2012. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

15.

nem cigizek csak megigértem neki hogy elszívok vele egy szálat:')

2012. aug. 22. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi rád, mi mást jelentene. Írj rá Te is, ha kíváncsi vagy rá.
2012. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A következő mi lesz? "nem szopok f@szt csak megígértem, hogy leszopom egyszer". Menj vissza babázni mert te még nagyon gyerek vagy.
2012. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy érdeklődik irántad jó csajnak tart,kíváncsi hogy hányan voltak előtte(ego)

Ha taliztál vele akkor beszélgethettek többet is(vagy miért taliztatok?)Nem ír,írj te rá ha fontos.Lehet csak nem mer...ha lepattint akkor is legalább te akartál vele beszélgetni.Ha nem az a beszélgetős fajta,akkor pattintsd le gyorsan.Csak szexre kellenél.Ha nem ér rá indokkal ráz le lehet tényleg nem ér rá.Ki fog derülni.Ha mindig ő írt és te soha azt is hiheti h nem érdekel téged.És csak miatta ne cigizz.De amúgy se.

Már nem azért,de első talin a cigizésnél nem volt jobb ötletek?

2012. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!