Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal? A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? A legjobb barátom futókapcsokatot szeretne.

Figyelt kérdés

A legjobb barátom pár napja bejelentette, hogy szeretne velem valamit. Futókapcsolatra gondolt, még így a suli kezdete elött. Helyes a fiú, az tény, de tudom, hogy néha nagyon perverz.

Megéri kockára tenni a barátságunkat? Nekem sikerült elfolytanom azt az egész kicsi vonzalmat iránta, de most egy kicsit meginogtam.

Segítsetek, légyszíves.



2012. aug. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátság rámegy, az tuti. De lehet, hogy kapcsolat lenne belőle.

Ha jó barátok vagytok, akkor nem kellene ezzel elrontani.

2012. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled járni, de dugni igen. Nem talál magának nőt, ezért próbálkozik veled.

Ha akarsz rajta lovagolni lelked rajta, de barátnak akarod továbbra is akkor nem mész bele.

2012. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megkéne nézzem a filmet
2012. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem engem hol bunkónak néznének a barátnőim ha ilyet kérdenék tőlük :D
2012. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazából te tudod, hogy megéri-e vagy sem. De ha nem akarsz vele lefeküdni, csak azért ne tedd, mert barátok vagytok!
2012. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rámegy a barátság. Örömet okoztok egymásnak testileg. Csak ne az legyen, hogy utána meg folyton erről fog valamelyikőtök beszélni, és erre lesz kiélezve a kapcsolatotok, mert az tényleg megölné a barátságotokat.
2012. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a barátságnak vége akkor az biztos utána nem fogsz tudni úgy a szemébe nézni, mint eddig
2012. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!