Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiuk. Nektekmi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiuk. Nektekmi a fontosabb a küsö vagy a belsö?

Figyelt kérdés
Lécy kort és nemet köszi:D
2009. júl. 24. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?

Ha valakit le akarok fektetni és többé nem látni, akkor a külső vonzerő általában fontosabb, mint az ész és a személyiség. Nem azért mondom, engem az okos, vicces nők sokkal jobban felizgatnak, mint egyszerűbb társaik, de nincs ráírva az emberekre, hogy én g*ciokos vagyok, az viszont rájuk van írva, hogy ilyen formás popsim van, vonzó arcom és csinos alakom.


Ha valakivel kapcsolatot akarok alkotni, akkor mindkettő fontos. Ha nincs meg az egyik egy elfogadható (magas) szinten, akkor hiába egy görög szexistennő a lány, zokniaggyal nem kell.

Sőt, én sokkal magasabbra teszem a személyiség és ész mércét, mint a legtöbb ember. Nem tudnék meglenni egy üresfejű ember mellett, egy átlagos eszű nőnek is marhajó személyisége kell, hogy legyen, hogy potenciális párnak tekintsem.


21, Férfi.

2009. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a kettő együtt.Meg is indoklom,tehát nagyon fontos a belső,mert akárkivel nem fogok járni.De a külső is fontos.Ezt nem úgy értem,hogy mondjuk csak a barna,félhosszú hajú,barna szemű,magas,vékony,de kicsit izmos fiú jöhet szóba,hanem,hogy legyen ápolt,foglalkozzon magával,persze ne úgy mint egy lány.

14/L

2009. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megegyezik a véleményem az első válaszadóéval,csak a nemek cserélődnek fel.
2009. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát legelőször egyértelmű hogy nem azt nézed meg egy fiúban vagy egy lányban hogy milyen bunkón viselkedik vagy fordítva hanem azt hogy milyen jól néz ki. és ha mondjuk megismersz egy olyan valakit aki neked tettszik és rájössz hogy telljesen érzéketlen akkor csalódsz mert szerintem nem mindig a külső számít leginkább hanem azis ami belül van. tudjon szeretni, ne használjon ki, ellehessen vele beszélgetni.

by: egy 15 éves lány =)

2009. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mind kettő,attól hogy édes,aranyos,okos,stb... de ronda az ugyanúgy a kapcsi halála mint az ellenkezője.
2009. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lazább kapcsikra a külső, hosszútávúra viszont mindenképpen elsődleges a belső.

Nekem fontos, hogy a barátom ne egy vasalthajú gyökér legyen. A legfontosabb az intelligencia.. Nálam (:


16L

2009. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok! Hazudnék, ha azt írnám, hogy csak a belső fontos! Legyen egy lány szép arcú, ápolt, a testalkata közepes, de az sem baj, ha egy kis husi van rajta! A belső tulajdonságai: Legyen őszinte, hűséges, szerény, ne legyen nagyra vágyó és legyen megbízható!
2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ugylátom mostanábban a legfonntosabbb a külsö.. :S 14/F
2009. júl. 24. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ez nem így van a belső a legfontosabb!!! hidd el!!
2009. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem a fiatal lányoknak mndig csak idösebb és külsöre szép emberkell de aki érettebb..
2009. júl. 25. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!