Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok sehol normális fiút?

Figyelt kérdés

Olyat akinek nem csak AZON jár az esze,normálisan ellehet vele beszélgetni ,és normálisan is néz ki.

15/L



2012. aug. 22. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, itt valószínűleg fogalom zavarral van probléma-. "hol van már egy jó pasi aki megpróbál felszedni!?"
2012. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni lelkem, de mindenkinek azon jár az esze.

Van aki jobban titkolja, van aki ritkábban igényli, de mindenkinek azon jár az esze.

Ez tuti.


Ettől persze még lehet, hogy tök normálisan el tudsz valakivel beszélgetni és jól is néz ki. Ezek között nincs valami irtó szoros korreláció.

2012. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jelen :D

15/F

2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

egy csónakban evezünk babám:D habár én találok normális fiúkat , csak legtöbbször ha érettebb az idősebb sokkal pl. 23 éves , és akkor azt hiszem lényegtelen , hogy abszolút egy húron pendülünk, vagy van még az a variáció amikor túl messze lakik, de ha minden stimmelne akkor kiderül , h foglalt én meg sajnos be kell h ismerjem h egy kapcsolatba 2 ember férhet bele, és úgy is tudom h nem hagyná ott a barátnőjét miattam. nem véletlenül mondom rá h normális...


16/L

2012. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a normális pasiknak nem kell olyan éretlen csaj, aki még azt sem meri leírni, hogy szex...
2012. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!