Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy az agglegény élet a sorsom, mivel nem találok egy normális, szabad lányt sem a környéken, aki járna velem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Terjeszt ki a keresési hatóköröd.
2012. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadni, ha nem akarod. Csak akkor tegyél is ellene, járj el olyan helyekre, ahol alkalmad van ismerkedni, vagy próbálkozz társkeresőkkel, stb.
2012. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
járj akkor egy nem normálissal..
2012. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem sajnálkozol. Ha ezen jár az eszed, biztos, hogy nem fog menni a dolog.

A lényeg, hogy ne legyen időd foglalkozni a problémával. Van nagyon sok szabadidős elfoglaltság, lehet sportolni, ha van kerted, az is leköt ilyenkor, tavasszal (meg majd nyáron is), esetleg lehet olvasni... Millió meg egy olyan dologgal töltheted ki az életedet, ami mellett nem jut időd azon keseregni, hogy nincs senkid.

Vagy mégis "szedj össze" valakit, aztán meg is oldódik a bajod.

2012. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerinted van baj a külsőddel?
2012. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen bajom, én szeretek agglegény lenni, soha nem akarok megnősülni. Nem olyan az, mint a filmekben :)
2012. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Töketlen vagy koma.

Ronda vagyok, mint zsidó templomban az utálatos kép, de ha akarnék, havonta nősülhetnék. (Csak egynél többször már nem akarok.) És akkor még csak a normális nőket számoltam, a női testtel körberakott vaginákat nem. Nem nyafogni kell és a monacói hercegnőről álmodozni, hanem élni! Aktívan. A többi jön magától.

De ha valaki egy darab sz@rnak tartja magát, akkor ezzel az emberek (És főleg a nők.) zöme lelkesen egyet fog érteni. A felmosórongyot csak takarításnál kedvelik, partnernek nem annyira.

2012. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg a társkeresőt.love.hu
2012. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, Zvonko, már épp fel akartam itt tenni a kérdést hogy ki az élet császára, de megadtad a választ :D
2012. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

# 3/9 mekkora XDDDDD


Egyébként ez milyen kérdés? Most kezdjünk el sajnálni? Nem egyszerű a párkeresés, de ha feladod ott véget is ért és vesztettél. Próbálj szocializálódni, ha meg végképp nem találsz senkit így még mindig ott vannak a társkeresők stb..

2012. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!