Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégiumban lehet jó csajokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban lehet jó csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem voltam még koleszban, azért kérdem...

És ott hogy kell ismerkedni?

Valaki segítsen már, mert elköltöztünk és nem voltam hajlandó ott hagyni a pesti szakközépsulimat. :D :D


2012. aug. 22. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, 16 vagyok.
2012. aug. 22. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:
a várótermi és láthatósági koncentrátumokon szoktak lenni jó csajok, olyan meg minden koleszban van
2012. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ostoba kérdést... olyan kollégiumban, ahol vannak jó csajok, lehet jó csajokkal ismerkedni, olyan kollégiumban, ahol nincsenek jó csajok, lehet rossz csajokkal ismerkedni. Olyan kollégiumban, ahol nincsenek csajok, csak pasik, pasikkal lehet ismerkedni. Olyan kollégiumban, ahol nincs senki, ott nem lehet senkivel megismerkedni.
2012. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha vannak jó csajok, akkor lehet

amúgy nehezen

2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. A kollégiumban csak két nő van, a portásnéni és a takarítónő. Az egyik a seprűnyelén lovagol, a másik meg a gumibotján. Egyébként tilos ismerkedni, különben kirúgnak.

Na jó, ennyit a "tréfából", de kiakasztottál ezzel a kérdéssel.

Lehet korrepetálni, programokat szervezni és azokon részt venni...

2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja jó ok thx :D
2012. aug. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!