Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni interneten? Milyen oldalon?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok...régebben volt egy játék, ahol sok barátom volt..mármint haver barát...de megszűnt a játék..és szeretnék akár msot már ismerkedni is fiúkkal..akár csak barátkozni!

Eljárni nem igazán szoktam...

köszönööm!


2012. aug. 15. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig inkább eljárogatni kellene erre-arra. Szörnyű, hogy manapság szinte csak a neten tudnak ismerkedni a fiatalok. Arról nem is beszélve, hogy mennyi a csúnya, gonosz ember a mai világban. Nem félsz, hogy nem is azzal beszélgetsz akinek kiadja magát az illető?
2012. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es,amúgy nem kell becsmérelni az internet adta lehetőségeket,mert igenis lehet ismerkedni csak résen kell lenni,és nem szabad bedőlni kamuknak,mert tényleg vannak.Ettől függetlenül,azt mondom egy netes ismerkedőhelyen nagyobb eséllyel talál magának párt valaki,mert mindenki ezért megy oda...,vagyis a többség.De azért az utcán sem árt nyitott szemmel járni,persze:)
2012. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mégis, a mai világban hová menjek, ahol ismerkedhetek, de nem nekem kell lépni? Sehová.

amúgy meg webcam...

2012. aug. 15. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu
2012. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz itt gyk-n. Én is szoktam itt ismerkedni és ha szerencséd van akkor tök rendes fiúkat fogsz ki (: 17/L
2012. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont egy anonim oldalon...,hatalmas:DD
2012. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AndreaMariann ***** válasza:

14 éves vagy és nem mész ki?

Nem is hiszem el,hogy hogyan lehet így élni...arcba nevetések,ölelések,nagy-nagy beszélgetések,biciklizés,séta,vízbe ugrálás nyáron,szétfagyás télen,én nem is tudom,mi van az agyadban...kérlek ne vedd ezt zokon tőlem,megbántani nem akarlak,csak sajnállak, (amire nem kértél meg) hogy ezeket a dolgokat elutasítod.

Hát ismerkedj a neten,szerezz barátokat ott,ha úgy sokkal jobb,könnyebb.:)

2012. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!