Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most beteg dolog?

Figyelt kérdés
Egy emberrel,legyen az rokon,barát,haver,szerelem stb...képtelen vagyok egy bizonyos mennyiségű időnél többet együtt tölteni.Anya kivétel mert vele élek,de azért 15 év alatt már összeszoktunk valamicskét:D A lényeg hogy muszáj sokkal többet egyedül lennem mint társaságba.De ne így képzeljetek el,hogy ülök a sarokban és magamban beszélgetek,hanem tök jól elvagyok.Valahogy számomra elengedhetetlen ez a fajta elmélkedés,felismerések,gondolkodás.Nem az van hogy összeveszek azzal akivel éppen vagyok,mert tök jól elvagyok,csak egyszerűen elég belőle,bármilyen kedves vagy jófej.Ez nagyon nagy hátrány lesz később?
2012. aug. 22. 20:59
 1/3 anonim válasza:
Sajna igen
2012. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, csak ennek különösebben előnye se kell hogy legyen, attól függetlenül hogy ilyenkor jól érzed magad.


És később a kapcsolatok sokat számíthatnak. Persze anélkül is meg lehet lenni, szóval élhetsz teljesen normális életet így is,

2012. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy éve én is teljesen ilyen voltam (most 17 vagyok). Ha nem volt meg a napi x óra egyedüllétem, akkor az életkedvem a béka segge alatt volt. Én is teljesen elvagyok egyedül, gondolkodom, csomó mindenre rájövök, hogy mit hogyan, stb..

Most már egy kicsit jobban vágyom a társaságra, mert sok új embert ismertem meg, akiket nagyon szeretek, a családommal is jobban kijövök, és úgy általában vidámabb vagyok, de még mindig szeretem, ha néhány órára egyedül maradok. Szerintem neked is változni fog ez, de ha nem, akkor se nagy baj, semmiről se fogsz lemaradni, vagy ilyesmi. Te ilyen vagy, és kész. Nem mindenki egyforma, és ezt a többi embernek is el kell fogadnia.

2012. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!