Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beteg dolog, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg dolog, vagy van olyan, aki szívesen lenne ilyen lány?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ősztől újra egyetem->albérlet! Eddig ritkán kellett egyedül töltenem éjszakát, de akkor majd belepusztultam! Most viszont szakított a párom 4 év után, így nem lesz kivel aludnom! Kapcsolatot viszont egyáltalán nem keresek, de hiányzik a lánytársaság, jól kijövök velük haver szinten is! Szóval oylasmi kapcsolatra keresnék lányt, ahogy néha együtt eljárunk inni, vagy csak feljár hozzánk, néha vmi közös programot csinálni, bulizni, és utána ott aludna velem együtt! De nem akarok kikezdeni vele szexuálisan! Csak egy nagyon jó havernak kéne! Szerintetek van ilyen? Persze idővel lehet alakulva valami, de nem ez a célom! És tényleg én egy rendes srác vagyok! Szerintetek nagyon elvont gondolat, vagy lehet hogy találnék aki erre vágyik?
2010. aug. 10. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetnek olyanok,akiknek tetszene az ilyesmi. Szerintem én is benne lennék ilyesmiben.
2010. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz amúgy??:D
2010. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pannon Egyetem:)
2010. aug. 10. 22:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ottalvós résztől eltekintve lehet benne lennék, de így látatlanba nem tudom megmondani .... Am sztem nem beteg dolog... :)
2010. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából az ottalvós dolog a lényeg, de az hülyén nézne ki, hogy esténként lefekvéskor jön át, amúgy meg soha nem látom:) És ha még jófej is miért ne lóghatnék is vele, nem?:) De örülök, hogy pozitív a véleményetek!
2010. aug. 10. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Az nem jó nekem.. :(:D

Egyébként, nem beteg, volt ismerősöm, aki csajjal élt pár hónapig, hogy a lakbért közösbe kitudják fizetni..Nem volt köztük semmi (bár a srác egy idő után akart, de nem volt rámenős) és jóljárt a srác, mert mosott rá a csaj néha, meg rend volt:D

Szerintem egy idő után valamelyikőtökben kialakulna valami..:))

2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem lakótársat keresek, azok vannak! Nekem konkrétan alvótárs kellene! Akivel néha lehetne együtt lógni is! Szóval nem együtt akarok élni, hanem együtt aludni! És a FIÚ lakótársammal tuti nem fogok:)
2010. aug. 10. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
ha jól értem olyan kell akivel EGY ÁGYBAN alhatsz? :D
2010. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én szivesen lennék ha nem lenne barátom, tuti én se tudnék már egyedül aludni ha nem lenne párom:S szoval nem beteg dolog egyáltalán
2010. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, jól érted!:D Hát abban nem árt ha egyezik velem, hogy ő sem akar kapcsolatot, mert ha egyikünknek lenne, úgy elég érdekesen jönne ki:D Ez a nyaram egy szenvedés, kizárólak akkor aludtam jól, mikor ájultam a szőlő közt ébredtem:\
2010. aug. 10. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!