Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még komolytalan?! Vélemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még komolytalan?! Vélemények róla?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 14 éves. Én egy 16 éves lány vagyok, de tudom hogy nagyon kedvel engem és én is eléggé kedvelem őt. (Gáz vagy nem gáz, ez van) Igazából álmaimban sem gondoltam volna h csak 14, az összes barátnőm 17-nek tippelte, mert nagyon magas és nagyon helyes. De azért agyilag még nincs a "toppon", és ez látszik is rajta (sajnos) hogy még "kicsit" éretlen. Ha beszélgetek vele, hamar meglátszik a korkülönbség... De nagyon tetszik és most még nem tudok lemondani róla sehogy sem. Pár perc beszélgetés után(neten) rátért a "lényegre": kérdezte h szűz vagyok-e még? Ő azt mondta hogy ő már tavaly elvesztette a szüzességét az excsajával, de hogy mennyire örül hogy én az vagyok még. A minap bevallotta nekem (igaz neten keresztül) hogy nagyon tetszek neki, és mikor én is mondtam ugyan ezt neki, akkor azt is írta hogy szeretlek... Élőbe azt látom rajta h "fél" tőlem, mondjuk mindig hosszan megölel és nagy csattanós puszikat kapok tőle az arcomra :) De attól félek hogy csak magamat áltatom vele kapcs., mert ő még azért csak éretlenebb mint én.. Facebook-on elég sok csaj is írogat neki, hogy hiányzol, meg szeretlek fiam, meg ilyeneket, és ír más lányoknak is sok szivet mint nekem. Akkor nem csak velem "szórakozik"? Nem csak én tetszek neki? Meg az is lehet, hogy mellettem még vannak lányok akikkel "együtt van", de nekem persze azt mondja nincs barátnője. (Mi nem vagyunk együtt :D)
2012. aug. 23. 01:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és normális válaszokat írjatok! Kérlek.
2012. aug. 23. 01:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha neked a facebook a mérvadó, nem kell attól félned, hogy sokkal komolytalanabb nálad.
2012. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magadat. Egy 14 éves fiú még nagyon gyerek. Rendkívül gyorsan változnak az érzelmei, érzései. A hormonok nagyon dolgoznak, de ezt felnőtt módon még nem tudja feldolgozni.A gondolatvilága is gyerekes. Ha nagyon belegabalyodsz igen kellemetlen csalódásban lehet részed.
2012. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NEM a facebook a mérvadó de tudom h azokkal a lányokkal rendszerességgel találkozik is az edzéseken, meg ők elég közeli barátai (vagy még lehet több is van köztük, nem tudom...)
2012. aug. 23. 02:14
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

"De azért agyilag még nincs a "toppon""


Dehogynem nagyon is helyén van a srácnak az esze


Ezzel szemben viszont te egy buta liba vagy akit nagyon könnyen lehet hülyíteni :D Ugyan már vajon mit akarhat egy 14 éves srác aki ráadásul nagy csajozós?Komoly kapcsolatot? LOL Ezt kapjátok ha csak a külsőre mentek hülye r*bancok,a nagy átb*szásokat

2012. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a korosztály még olyan, hogy az egyik srác, például a te ismerősöd, már nem szűz, nagyban fogyasztja a lányokat. A másik pedig ilyeneket kérdez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. aug. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kage bunshin no jutsu
2012. aug. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már nem tudom hányadik kérdésnél olvasom azt a válaszokban, hogy a nők ribancok... Szarok vagyunk, hülyék vagyunk...

Milyen érdekes akkor, hogy mégis csak az efféle nőkre van szükségetek kedves "ribancozós" férfiak - tisztelet a kivételnek akik nem ilyen alpári bunkók!

Mit kell leszólni mindjárt őt is? 16 évesen jó, hogy nem olyan tapasztalt! Ha meg az lenne, akkor meg az a baj nemde? Mindenből tanulhat, ebből az esetből is! Ha csalódik, tanulóleckének jó volt mindenképpen a dolog és ennyi! Ő is érzi, hogy egy 14 éves srác azért nem komoly, nem lesz tartós komoly kapcsolat vele. Ilyen korban véleményem szerint amúgy sem kell, se 14, se 16 évesen... Úgy írta: éretlenebb, mint én! Még csak nem is azt mondta, hogy ő mennyire komoly! Nem értem miért kell lehurrogni.

S pár szó a facebookról! Igen is a facebook nagyon kapcsolat romboló tud lenni meg általánosságban az interneten való írott formájú kommunikáció, mert félre érthetitek egymást ami vitához vezethet! S akármilyen hihetetlen, még az ilyen hülyeségekből is, mint a szívküldözgetésből is le lehet szűrni ezt azt...


S most hogy válaszoljak is a kérdésre röviden:

Ne lovald bele magad nagyon a dologba, mert ahogy írtam még fiatal (a fiúk amúgy is később érnek), s túl sokat ne várj tőle. Ha netán mégis lenne veletek valami, nem valószínű, hogy nagyon sokáig tartana.

Ez csak egy meglátás, de a döntés úgy is a tiétek!

2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RKD válasza:
szerintem csak ugrat!!!!mert a fiuk fogadásbol is szoktak csajozni ha nem érted akkor irj privat üzcsit
2012. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!