Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretik a gyerekes komolytalan fiukat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, sőt szinte csak velük jövök ki jól 20L
2012. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy gyerekkel akarok beszélgetni, akkor az unokaöcsémhez megyek. Nekem nem gyerek kell, hanem férfi, fiú, kinek hogy tetszik.
2012. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem férfi kell, nem pedig egy óriáscsecsemő.
2012. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A (kis)lányok miért ne szeretnék?! A nők nem annyira.
2012. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak, én nem vagyok sem gyerek, sem óriás csecsemő, és a pelenkát is csak hobbiból hordom!
2012. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleinte vicces, de nem később amikor esetleg jönnek a gondok nem lehet vele komolyan beszélgetni, és azon veszed észre magad hogy egyedül maradtál egy kapcsolatban, neked kell mindent csinálnod.

Nem mindenki vevő mindennap a gyerekes dolgokra.

2012. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem,ha valaki tud komoly lenni,de tud komolytalan is lenni,ahogy épp a helyzet kívánja.:P

Ami fontos,hogy legyen határozott,már elegem van a tugyimutyikból!

20l

2012. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Férfiak, legyünk határozottak! Ha gondoljátok…
2012. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom őket 16/L*-*
2012. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik őket, a nők már nem. Mondjuk kivételek akadnak, 16 vagyok, "nőnek" még nem nevezném magam, de nem állnék le komolytalan fiúkkal, max hülyéskedni. És sok lány ismerősöm van így.
2012. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!