Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egy nőnek kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy nőnek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja,hogy szinte minden nap találkozunk,munkámból kifolyólag. Más is intézhetné az ügyeit,de ő csak hozzám jön,akkor is,ha másnál előbb sorra kerülne. Gyönyörűen néz,sokszor vággyal teli a tekintete. De nem tesz többet.Nem hív randevúra,nem kezdeményez a munkahelyemen kívüli találkozót. Beszélgetni szoktunk,de csak általános dolgokról,ha az életéről kérdezem,hárít vagy terel.Tudom,hogy nincs családja,ez tehát nem lehet indok. Néha megjegyzi hogy csinos vagyok,vagy hogy csak az én kedvemért jött ma be,nem lett volna igazán fontos dolga...

Nincs túl sok önbizalmam,emiatt én nem nagyon merek kezdeményezni,de már fogy a türelmem.Vajon ciki lenne,ha egyenesen rákérdeznék egy randira? Vagy fogjam fel úgy,hogy egy kellemes munkahelyi flört,amiből sosem lesz semmi? Tanácstalan vagyok,ha meglátom,pillangók táncolnak a gyomromban...


2012. aug. 23. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már gyerekek, ő 38, én 35 éves vagyok. Tehát ez nem egy tinédzser l'amour
2012. aug. 23. 09:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki, szerintem próbáld meg, nem veszítesz semmit :9
2012. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már szerintem elfogadott teljesen ha a nő kezdeményez. Egyébként ha úgy veszük már megtette! Miattad ment be és mondta csinos vagy ,mi ez ha nem kezdeményezés:) Nem vesztesz semmit ha megkérdezed csak úgy lazán nem isztok e együtt egy kávét pl?
2012. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, most te lépj:) Nem kell rögtön randit emlegetni, csak hogy: lenne kedved valamikor ebédelni egyet? Vagy meginni egy kávét? stbstb:)
2012. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 menta34 ***** válasza:
83%
Írj egy papírt, hogy pl. "ma 4-kor végzem, aztán ráérek" és add át neki ügyintézés közben... vagy kérdezd meg, hogy ismer-e valakit aki meg tudná nézni a villanykapcsolót, vagy ilyesmi:) ha tudod mihez ért célszerű olyat kérdezni, ha pl. autókhoz akkor meg kéne hallgatni, hogy kattog-e valami (mielőtt szerelőhöz viszed, nem akarod, hogy hülyének nézzenek) stb. stb. Lényeg, hogy kezdeményezz valami közömböset, amire rákaphat ha akar:) szerelés után egy megéhezés szintén természetes dolog lesz majd, stb. :)
2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek után szerintem is lépj, mindenképpen! kérj tőle nyugodtan segítséget valami "férfias" dologban, ahogyan az előző is írta, kapni fog az alkalmon és onnan már csak egyhajszál egy igazi randi! =) hajrá!
2012. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a bíztatást,lehet hogy összeszedem a bátorságom :)
2012. aug. 23. 12:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ő autószerelő,de nekem sajnos nincs autóm. De talán ki tudok találni valamit,amit megnézethetek vele
2012. aug. 23. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult a dolog?:)
2012. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogy. Egyszer csak nem jött többet. Kérdeztem a kollégáját, mi van vele, azt mondta, semmi, nem akar többet jönni, eztán ő intézkedik minden ügyben. Ennyi...
2013. szept. 24. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!