Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szabad egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad egy nőnek kezdeményezni egy kapcsolatot? Hogy veszi ez ki magát?

Figyelt kérdés
Elkérte a számom, de én nem adtam meg, most majd megesz a fene, annyit gondolok rá. Nekem megvan a száma, de szégyenlem felhívni. Mit tegyek?
2010. márc. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell ezt tuspirazni! :)

Ha megesz a fene akkor holnap reggel kuldj neki egy sms-t, hogy legyen szep napod...alairas.

Es mar ott is a labda ;)

Mellesleg, ha elkerte a szamod, akkor o volt a kezdemenyezo, te meg a bolkkolo fel! :D

Ha nagyon megesz a fene, akkor pedig itt az ido most vagy soha, meg nincsen keso, uzenj neki MOST!

Hogy tellik az este? Vagy valami ilyesmit.

2010. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi mást tennél? Ő nem tud hívni hisz nem tudja a számod. Akkor mi a kérdés? Ahogy az előző is írta: nem kell 'direktbe', hanem csak úgy vmi laza szöveget írj..

Amúgy meg közoktatás, tanfolyamok?

2010. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!