Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a póló hónalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a póló hónalj része, meg hát, has része tiszta tócsa az izzadságtól?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:

mikor?

munkahelyen?

ott nekem is, meg az egész hátam, meg a vállam.

2012. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amikor kerékpárral megyek képtelen vagyok lassú tempóban menni és bizony folyik rólam rendesen, akkor nekem is tiszta víz a hátam, de nyáron ez van. van, hogy viszek magammal váltóruhát
2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha folyik rólad a víz? Igen, cseréld át, meg is fázhatsz.
2012. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
EZt nevezik pisztolytáskának. Van rá megoldás. A patikában lehet kapni ilyen biszb@szt amivel ha bekened a hónaljad nem fogsz többé izzadni, de szerintem ez nem 100-as megoldás, mert az ember nem ok nélkül izzad és ha ez gátolva van, akkor ott valami nem stimmel. Másik megoldás, hogy női intim betétet ragasztasz a pólód belső oldalára a hónalj részhez. Csórsz a csajodtól vagy anyádtól és kész is. Pöc.sölős meló, de legalább megóv a kellemetlen pillantásoktól és célozgatásoktól. Semmi nem látszódik belőle.
2012. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajna én is kegyetlenül tudok izzadni, nö létemre:/ Rengeteg mindent probàltam, mosdok rendesen, de akkor is...föleg ha stresszelek valami miatt, vagy bànt valami, azonnal szakad rolam a viz, de csak a honaljambol....
2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


van folyékony is :


[link]


figyelembe kell venni, hogy alumínium van benne, de az összes izadásgátlóban az van !:O


CSak száraz bőrre szabad felvinni a folyadékot, de sztem a hintőport is, azt egyébként én nem használtam még ... borotválkozás után várni kell egy két napot mindenképp !

Nagyon kell figyelni, mert kimarhatja a bőrt rendesen ! Érdemes éjszakára valami nyugtató krémmel bekenni a használt felületet ! Csak keveset használj és ne minden nap, elég minden másnap majd harmadnap ! Télen hanyagold !

Ha száraz bőrre felvitted, hagyd megszáradni a folyadékot, csak keveset vigyél fel ! Ha megszáradt, akkor a szokásos spray és ámen !


Majd számolj be bevált e , egyébként a folyadék is kb 3-400 forint, patikában is lehet venni !

2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ismerem a szert

hónaljon használom, ott működik, viszont a hátam meg a homlokom meg a hasam mindig csupa víz


iskolába járok


mennyire ciki ez?

2012. aug. 23. 14:07
 9/10 A kérdező kommentje:

a szert csak a hónaljamon használom, így is elég egészségtelen, elég csak oda


nagyon ciki, ha a homlokom is csupa víz meg a hátam valamennyire?

2012. aug. 23. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
A hátam nekem is, nem tudok tenni ellene. Nem érdekelnek mit gondolnak mások. Én is olyan ember vagyok...
2012. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!