Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejelölt fb-n,1 évvel idősebb,egy suliba járunk.Pár közös ismerősünk van,visszajelöltem mert nekem szimpatikusnak tűnik..

Mivel ő jelölt be ezért vártam,hátha ő ír rám,likeolgattam oldalakat hátha észreveszi és rám ír.De semmi,lehet nem látta hogy fent vagyok.Elhatároztam hogy akkor én írok rá.Mivel nem ismerem.Hogyan kezdjem az ismerkedést?Átlagos kinézetű vagyok 187 cm 14 éves.Kedves,jó tanuló..


2012. aug. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
köszönj neki a suliban( habár nem tudom hogy ő már gimi első éves lesz te pedig csak 8 vagy mind a ketten gimisek) fbon is írj rá kérdezgesd, kedveskedj neki, legyél vicces stb
2012. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát először lájkold be az ő képeit. ha akkor sem ír rád akkor írj rá te valami hülye indokkal hogy nem tudja-e mikor lesz a tankönyv osztás? amúgy ne keríts ennek nagy feneket hogy bejelölt nem biztos hogy tetszel neki. én is a fél iskolát bejelöltem mert hát ismerem őket de egyik sem tetszik
2012. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki az igazat: ha már bejelöltétek egymást, szeretnél vele beszélgetni és megismerni. Nem kell itt hülye indokokat keresni. Aztán kezd el kérdezgetni olyasmiről, amik érdekelnek, például a hobbijai, hogy telt a nyara stb. Vagy akár a suliról is érdeklődhetsz, ha már egy helyre jártok. Kik tanítják, vannak-e közös tanárok stb.

Hajrá!

2012. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak lányok jelölgenti. Valószínűleg csak ismerősöket gyűjt, tudod milyenek ezek az fb-s lányok, sajnos.
2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem olyan,amúgy hatosztályos gimi
2012. aug. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!