Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen találkozni élőben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen találkozni élőben egy olyan emberrel, akit a neten ismertél meg? 20l

Figyelt kérdés
Nekem ez az első ilyen,mert nem szoktam interneten ismerkedni,mire számíthatok? Nem egy városban élünk,azért találkozunk csak most,de előtte már sokat beszéltünk.
2012. aug. 23. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

pont olyan.

vagy jól sül el a tali, és szex lesz. vagy semmi nem lesz.

2012. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig barátkoztam a párommal msn-en. Aztán tali, remegő hanggal beszélgettünk, majd könnyebb lett...3 éve vele vagyok(:
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az 1-es kicsit túloz :)


De minden eddigi hited és elképzelésed és minden szépség amit láttál amit jónak gondoltál 1 pillanat alatt megváltozhat és bummm annyi neki.


De ha szerencséd van , akkor találkoztok beszélgettek egy jót mosolyogtok is, eltöltötök pár szép órát és ürültök h végre láttátok egymást...utána ha minden jól megy akkro a randi végén már azt fogjátok várni h mikor találkoztok legközelebb.


persze becsúszhat egy csók is, hogy szex lenne e, az ilyenkor kevés esetben van. de ha igen akkor élvezd!

2012. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen esetem, kellemes csalódás volt.
2012. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fura, mert tudtok egymásról már pár dolgot, de élőben minden más. Kicsit feszengős, de kb ugyanannyira, mint bármelyik első randi. A lényeg, hogy csak lazán :)
2012. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előtte 7 hónapig beszélgettünk neten. Nem eltervezett találkozás volt. Csak egy véletlen. Ha nem tévedünk el a barátaimmal egy fesztiválon, nem találkozunk. Kellemesett csalódtam. :-)
2012. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapig beszélgettünk neten, aztán elkezdtünk találkozgatni. Kellemes csalódás volt, azóta együtt vagyunk. :)
2012. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fura lesz mert sok mindent tud róla az ember mire találkoznak általában, de mégis idegen lesz. Nem tudom máshogy mondani. Minden az elejéről indul szinte. Amit a levelei után vagy olvasása közben éreztél valahogy visszább fokozódik .Igazi első randi ahogy itt mások mondják. Mi épp tegnap ünnepeltük , a párommal hogy 10 éve beszélgettünk a chat-en először. :-) Azóta 2 gyerekünk van és 9 éve vagyunk házasok. Szóval sose tudni mi lesz belőle:)
2012. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, de ha már sokat beszéltetek és megvan a közös hang akkor biztos jól fogod érezni magad :)
2012. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!