Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Ti szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti szeretitek ha bennetek vagyunk és közben a csiklótokat is izgatjuk? A feleségem nagyon szereti elvileg de nem bírja sokáig. Az lehet hogy egyszer hüvelyen keresztül utána meg csiklón keresztül megy el többször egymás után?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha a feleséged szereti, akkor nem tök mindegy, hogy a többi csaj szereti vagy sem? Magyarországon egyenlőre tiltott a bigámia.
2012. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
kedves első válaszolo,a bigámi azt jelenti ha egyszerre van két felesége :p mi köze ennek a témához?ha megcsalná a feleségét az nem törvénytelen csak gusztustalan dolog
2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A feltett kérdésre nehéz egyértelmű választ adni.Nagyon finoman, türelmesen beszéld meg a pároddal. Na nem a konyhába vacsora közben, hanem az ágyban ahogy a helyzet adódik. Erre mondják a nők, hogy odafigyelsz rájuk ! Uff,uff, én beszéltem !
2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
9%
Idő!!! Légy türelmes.Sok nőt megzavar a sokféle inger. Sorrend: csikló, csikló + pici hüvely (nem mozogsz) + csikló + intenzív hüvely. De adj neki időt, ha kell éveket !!!
2012. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De nagyon szereti csak én azt nem étem hogy pl: elmegy 4szer

és ugy nem bírja tovább. Csak hüvelyen át. Kis idő mulva megint bírja és így tovább. Nem az a legjobb ha minél többet

elmegy???

2012. aug. 23. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom elmondása szerint nem a sok orgazmus a lényeg, és ő pl gyakran elveszi a kezem, ha a csiklóját izgatom, mert jobban szereti a csak hüvelyi orgazmust.
2012. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az én párom szereti mind a kettöt.-)
2012. aug. 23. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, tőlem azt szeret a párod, amit szeret; te kérdeztél...
2012. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen én is szeretem így is. Van hogy 1 menetbe 2 X is elszállok.

A lényeg a valódi orgazmus.

Mert tudunk szorítani, elengedni hogy mi szabályozzuk a ritmust.

Örülj az örömének.

2018. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Te írtad:

"..kis idő múlva megint bírja és így tovább..."

Ez miért nem jó így neked?

2021. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!