Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés
Nézd azt a lányt. távolról szánalmasnak tűnhet. minden buliban más pasival látod, de ha közelebb merészkedsz hozzá, látod rajta azt a fájdalmat, amit az élet okozott neki. a legtöbb dologért magát hibáztatta, és ezt tette őt tönkre. belülről teljesen meghalt. nem mer már senkihez kötődni. pedig soha nem volt nagy elvárása, csak egy dolgot kért, hogy szívből szeressék...
2012. aug. 23. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megváltozni sosem késő.
2012. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyálas. És olyan "tini világfájdalom" hangulata van.
2012. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajj. Oda ne rohanjak. Pár dolgot nekem is fel kellett dolgoznom az általános után, mégis talpon vagyok. Ha a szülei/testvére purcant ki (megbocsássatok a kifejezésért) azt mondom oké, de jöjjön meg azért az esze. Minden mást meg fel lehet dolgozni.

F/16

2012. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
Azt, hogy minden ember felelos a tetteiert. Ha akkor jo volt neki minden buliba ma pasival akkor most legyen jo, hogy o tette tonkre a sajat eletet. A legegyszerubb dolog a kulvilagot hibaztatni mindenert. Meg a szemet pasikat mert csak a szex kell nekik. Tudni kell nemet mondani!
2012. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha meg még közelebb merészkedsz hozzá, láthatod, hogy már rég felvágta az ereit... ennyi. Emos szar. Éljetek inkább!
2012. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mekkora ribanc duma.... ti mindig mindent meg tudtok magyarázni, nő nem hibázhat bármit is tesz, csak a férfi lehet undorító.
2012. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tipikus önsajnáló, hiperalternatív tizenéves nyavalygás. Nem köcsögölésből írom, nekem is megvolt ez a korszakom...
2012. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Nekem meghalt anyukám mégsem vagyok ilyen..ilyen helyzetekben is talpon kell tudni maradni..Nem pedig eljárni minden buliban másik sráccal ágyban hemperegni..szánalmas...

2012. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sz@r kifogás.
2012. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A fájdalmat a szülei sírjánál fogja érezni, ha majd magára marad, ha a meló és a túlélés mellett emlékezni sem fog a bulikra és a fiúkra.

Minden tini szenved a szerelmi bánattól, pedig az jó érzés azokhoz képest, amik várnak rá az életben. Mert minden emberre ezek várnak. Az idézetben említett lány egy ribi és egy kis mértékben szellemi fogyatékos ember benyomását kelti. Gondolom, a családon belül is vannak problémák, jó eséllyel leányanya, drogos, alkoholista lesz. Barátok kizárva, az ilyen lányok nem ismerik a barátság fogalmát. Rossz tanuló, amit szégyell, de úgy tesz, mintha nem érdekelné.

Szóval rettentően negatív kép. :) Az idézet laza, odamondós akar lenni, pedig csak egy lelki nyomorékról ír. Ne használd. :)

2012. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!