Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le szeretnék feküdni a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnék feküdni a pasimmal de van egy kis gondom: aranyerem van. Megoldható a szex úgy, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Már régóta együtt vagyunk és még eddig nem feküdtünk le. Az aranyerem mostanság jött ki újra (már 2 éve is volt) és elkezdtem rá gyógyszert szedni, az legutóbb megoldotta. De már nagyon kívánjuk egymást a barátommal és szeretnék vele lefeküdni. Szerintetek meg tudom oldani, hogy közben ne vegye észre?...:/
2012. aug. 23. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki tudnád fejteni 1 picit?:S (póz meg nem tudom... szűz vagyok és elég tapasztalatlan. 17 éves létemre ő az első barátom...)
2012. aug. 23. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs nagyon széttárva a lábad (spárga), akkor úgyse látja az ánuszod orális szex közben. Illetve misszionárius pózban és lovaglóban se. Egyedül a kutya póz necces, de még az se mindig. Ne engedd, hogy hozzá érjen és nem lesz gond :)
2012. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nyúl hozzá nem fogja észre venni. Viszont tudom neked ajánlani, hogy akkor feküdjetek le amikor elmúlik vagy már nem fáj annyira mert úgy nem lesz élvezetes legalábbis amikor nekem kijön én nem élvezem annyira. És még annyit, hogy van valami krém ami hűsítő hatású és van kúp. Próbáld ki azokat együtt. Nekem 2 nap alatt jobb tőle. :) A patikába tudnak segíteni ez ügyben.


17/L

2012. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, h észreveheti, elvégre az aranyér az egy fájdalmas dolog tud lenni, és ha úgy moztdultok, sztem az lesz a legkisebb bajod, h a szüzességed veszted el! Várj vele egy kicsit, szedd a gyógyszert vagy használj krémet, 2-3 hét alatt rendbejöhet kb!
2012. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne erőlködj közben, úgy mint a klotyón szoktál
2012. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pötty! ***** válasza:
Ha már ennyit tudtatok várni nem hiszem hogy pár napot még nem bírnátok ki, mert ha tapasztaltabbak lennétek ismernétek annyira a testeteket hogy mi jó és mi nem (mert ilyenkor nem csak az számít hogy észre veszi-e), de szerintem így várjatok vele.
2012. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak már lassan fél éve együtt vagyunk és kezdi furcsállni, hogy nem kívánom vele a szexet 17 éves létemre...
2012. aug. 24. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
De milyen az ha kint van? Ilen gumót lát ott az ember, vagy mi? Az hogy néz ki?
2012. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!