Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és mostanában jókat elbeszélgetünk. Ha elmondom, hogy tetszik nekem, akkor tönkremegy a barátságunk? 14/l

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi nem ismerjük a barátod.Nem tudjuk,hogy reagál rá.

Normális esetben nem megy tönkre.Valószinüleg ez kölcsönös.

De maximum vigyorog egyet rajta

2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg ki fog röhögni..
2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki nem.Ha csúnya vagy igen.
2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

14 évesen minek neked pasi?

Tán ennyire viszket már és menőzni akarsz a nem szűz barátnőidnek?

2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ember- és helyzetfüggő


de általában valami megváltozik.

2012. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

50%

Szóval vagy igen v nem

2012. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ugyenebben a cipőben jártam 12 évesen.2 sráccal is megtörtént.nagyon jó barátok voltunk beszélgettünk hülyültünk és egyáltalán nem voltunk gátlásosak egymással. mégcsak nem is sejtettem hogy tetszek neki,mikor bevallotta teljesen zavarba voltunk,kerültük egymást és IGEN tönkrement a barátság és egy komolytalan járás lett belőle. az a fiú amúgy is egy nehéz eset és állandóan veszekedett velem és belekötött az élő fába is.miután szakítottam vele már nem békültünk ki és azóta nem vagyunk haragba de ilyen hideg rideg köztünk minden és nem is foglalkozunk egymással.én egyénileg úgy gondolom a kérdésedre válaszolva hogy tönkre teszi a barátságot a szerelem.persze lehet velem vitatkozni ezt csak a saját tapasztalatomból mondom lehet hogy valakivel nem így történt hasonló helyzetben.KÖSZÖNÖM ANNAK AKI VÉGIGOLVASSA EZT A SZÖVEGET:)))
2012. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi és a többiek is:)
2012. aug. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!