Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na arról lenne szó hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na arról lenne szó hogy van egy pasi aki tetszik nekem. és tök jól elbeszélgetünk fb-n meg minden. Meg azt mondta hogy aranyos vagyok és hogy jók a képeim. Szerintetek?!

Figyelt kérdés

Ma kiraktam hogy Like és elküldöm üzibe:

Esélytelen, bocsi.

Lehet

Áhw. Esélyes

Csak barátok

Nem ismerlek

Kellesz, de nem lehetsz az enyém!

Ő meg lájkolta és be x-eltem a lehetett... és utána meg irta hogy hmm szerintetek lehet ebből valami??

Normális válaszokat léccy..


2012. máj. 15. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen kérdés mágnesként vonzza a trollokat...
2012. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez mi a franc ??
2012. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

A 13-17 éves korosztályba tartozol?

Elárulom, hogy én már sok lánnyal beszélgettem így. Mert ebben nincs semmi különös. De a végén nem lett semmi, mert nem jelentett számomra sokat, és mert amúgy is csak az a lényeg, hogy elragadtassak másokat.

A legtöbbször csak azt tudom elszórakoztatni olyan remekül, akitől alapból nem akarok semmit. Akitől szeretnék.. várjunk csak! Nem is akarok senkitől semmit.

2012. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bogyo5418 válasza:
64%

Minden pasi disznó

Csak egyet akar mind

Bezavarni a málnásba

A kicsi macit

Szép volt, jó volt

Ennyi volt a sport

Ha a játék kicsit durva

Te leszel a k.rva

Nyomd meg a dudámat

Húzd le a gatyámat

Amit tőled akarok

Az holnapig nem várhat

Te akkor leszel nagy

Ha már bennem vagy

Ha trófeának akarnál

Azt mondom, majd ha FAGY

/Tökös csaj/

:) csak ennyih bocsy de azért szercsi lávcsi és ölelés ;)

2012. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem 13 alatti. de énse értem miről van szó. :D
2012. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bogyóka... biztosan nagyon tökös vagy. Vasárnap hajnalban pedig ott visítasz majd valami tökös legény alatt, mert annyira ellenállhatatlan volt. Nem akarlak bántani, de valami ilyesmit tudok elképzelni a legtöbb megmondólányról.
2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet bármiből bármi, de legtöbb esetben az ilyen addig tart, míg ki nem mondjátok, hogy jó, akkor járjatok... és ezzel elmúlik az egész varázsa. Rájössz, hogy nem is ismered... hogy csak az tetszett benne, hogy bejössz egy általad jóképűnek tartott pasinak. Legalábbis amit leírtál abból ezt gondolom. Önbizalomnövelésre látszólag emiatt jó volna, azonban ha ő dob, és nem te őt, akkor minden fölszedett önbizalmadat porig alázza. A fent leírtak egy fokkal több csak, mintha buszon szemezel valakivel, úgyhogy ennek megfelelően kezeld! pl. Ismerd meg, bár félek, hogy addig jó, míg nem ismered, csak fantáziálsz róla.
2012. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bogyo5418 válasza:
hát nem olyan odamondóslány vagyok csak ez a véleményem a legtöbb ilyen beszélgetés szerintem ezt takarja-bocs szerintem ebből az lesz h majd húzza az agyát (BPeti egyetértek vele kb ilyesmi jobb messziről megismerni és aztán csalódni)(barátnőm 4 évig szenvedett és én hallgattam hogy nem az,egy bunkó,nem az, egy bunkó, nem az, egy bunkó húzta az agyát aztán jééé...ennyih,5. kommentelő nem akarsz megbántani de a "te ott sívítasz" eléggé olyan sértőnek tűnne bogyókának persze nem nekem mert Bogyo5418 a becsületes nicknevem :) mindenki él át helyzeteket,mindenki tapasztal ezek szerint te is bocs tényleg nem akartam bántó lenni még ha annak is tűnik én csak idéztem :D -egy nagyon jó filmből- ja és sajnos nem tudok aludni de úgy látom nem csak én;)
2012. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Igen szerintem lehet, méghozzá az, hogy egy Chuck Norris egy váratlan pörgő-forgó rúgással berepül és szétrúgja a fcacebookot.
2012. máj. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem Bea vagy?
2012. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!