Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok, mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok, mennyire jön be ez a test?

Figyelt kérdés

Kérdés fent, tökéletes, vagy túl sok-e esetleg?

[link]


zyzz



2012. aug. 23. 17:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:

Senki sem vitatja, hogy mennyit kell dolgozni mellette. Arnold is bevalotta, hogy szteroidozott, de mellette egesz nap a konditerembe volt. De ez a test mar abnormalis es semmi koze sincs a valodi eronlethez. Csak a nagyizmai vannak brutalisan kidolgozva, stabilizalo izmokban nem olyan eros, nezz meg egy okori gorog atleta testet, mennyire nagyok a torzs izmok (anelkul nehezen hajigalt volna dardat meg diszkoszt). Nem hinnem, hogy kezen jarast, meg ilyesmiket megtud egy ilyen "sportolo" csinalni, szal maradjunk inkabb a jo oreg calisthenics edzes melett, meg a gimnasztikanal, a sajat sujodat kell tudd hasznalni, nem gepeket.


Ez sokkal termeszetesebb:


[link]

2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem sok!Nagyon tetszik:)

17L

2012. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
88%

Őrültjó pasi :) én is edzek heti 4x, hogy felérjek egy ilyen pasihoz :D szerintem aki szeret sportolni annak ez a test nagyon is vonzó. Egyébként csak felvilágosítás képen, aki plázacicát akar maga mellé az öltözzön és viselkedjen úgy mint egy nyálas b*zi, mert nekik az tetszik. Remélem az átlagos és rendes lány is megfelel.


22L

2012. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

52%-os


Írtam egy szóval is, hogy csak koxolt? Írtam bármi sértőt a srácra nézve? A legnagyobb tiszteletem az övé, de tény az, hogy kétpofára zabálta a cuccost ( 2 év alatt 0-ról ilyen testet lehetetlen összehozni csak kemény munkával ). Egyébként én meg pont az ilyen feleslegesen támadó idiótákat nem szerettem sosem, mint te vagy. Azt hiszed, csak te tudsz bármit a témáról, a másik meg a hülye segg, aki mindenkire rámondja hogy koxos? Hiába viselkedsz úgy, mint egy veterán nagymenő testépítő, lerí rólad hogy valami kötekedő kis takony vagy. Ha meg a saját állításod szerint is lehetséges volt, hogy használt nem megengedett kiegészítőket, akkor miért is szólsz be nekem?

2012. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem ő a képen remélem azt azért vágjátok:D Meg 2 év alatt nem lehet ilyenné gyúrni magad semmilyen étrenddel! Csak ha erre születtél genetika meg minden...csomó táp.kiegészítő(ez nem baj) meg ha alapból 90kg vagy és ilyen az alkatod és "csak" le kell szálkásítani...na az 2-3év kb.


Aki nem ilyen annak 5-20év egy ilyen test.

2012. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
54%

Gusztustalan.

18L

2012. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
Túl sook és beképzelt;D én elhiszem, h sokat dolgoztál érte és, h büszke vagy rá..de azért mégiscsak..
2012. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
85%
Nekem bejön, és a tetkók is. Gyakorlatilag tökéletes.
2012. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
Jajj mami hát haláloss vagy hajjak meg ha nem :)
2012. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
ennek nincs feje..
2012. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!