Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipp "kezdő" lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipp "kezdő" lánynak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és fülig szerelmes :) Szerintem legalábbis ez szerelem, mert nem tudok sem enni, sem aludni vasárnap óta. 1 éve bejön nekem nagyon egy srác, régóta ismerem. Vasárnap volt nála egy buli, én már azt hittem teljesen esélytelen az egész. De azért én mindig beleadtam mindent,és aznap is felvettem a kedvenc ruhám, és szerintem meg is tette a hatását :) Akárhova mentem a srác ott volt mellettem, átölelt, meg átkarolt... Kimentünk fürdeni a medencéjükbe, és megvárta, hogy átöltözzek, mert akkor egyedül voltunk :) Később kiderült, hogy nem tudok ott aludni náluk, ezért nagyon elszomorodott, és nem hagyott békén még meg nem kérdeztem anyámtól, hogy ottmaradhatok-e, de végülis el kellett jönnöm. Viszont az este még néztünk 1 filmet, elég ijesztő volt, mondtam, hogy nem akarom nézni, mert egyedül kell hazamennem, de azt mondta megígéri, hogy nem fogok félni, hát nem is féltem, mert odajött mellém, átölelt, és megfogta a kezem, és el se engedte, csak mikor már mennem kellett, közben rengeteget szemeztünk, nem is tudom mi volt a filmben :DD Lehet, hogy meg is csókolt volna, de sajnos én még sosem smároltam, szóval ezért egy kicsit visszahúzódóan viselkedtem ezen a téren. Azóta nem beszéltem vele, mert nem merek ráírni facen. Nevetséges, igaz? De félek, hogy nem válaszol, vagy hogy azt hiszi túlságosan nyomulok. Remélhetőleg lesz még egy ilyen találkozó a suli kezdete előtt, de nem bírom, nem tudok egyszerűen aludni, állandóan rá gondolok a nap minden percében. Gáz lenne, ha ráírnék? Mit írjak neki? SEGÍTSÉG, még sosem volt pasim :(
2012. aug. 23. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
tényleg szerelmes vagy :)
2012. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát jó is meg rossz is, jelenleg megőrülök, már tiszta hiszti vagyok, mert nincs itt, és mert gyáva vagyok, hogy írjak neki. Ma reggel is eldöntöttem, hogy írok, és nem tettem meg.
2012. aug. 23. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is úgy tűnik.. :) hát, szerintem írjál neki, mert még azt hiszi hogy nem keresed a társaságát... aztán csak bátran.. ;)
2012. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írj neki. én úgy írtam egy srácnak, hogy soha nem hallott előtte rólam, nemhogy ilyen nyíltan kifejezte volna, hogy tetszem neki. pozitív lett a vége. szerintem írj rá nyugodtan, talán ő is fél a kezdeményezéstől, vagy azt szeretné, hogy te írj rá. ha ráírsz, abból nagy baj nem lehet... és hogy mit írj neki? hát, írd meg, hogy milyen jól érezted magad vele a buliban, és hogy szeretnél vele megint találkozni, de ezúttal kettesben. nem gáz. igen, tudom, a fiúknak illik kezdeményezni, de ha mindig csak a fiúkra várnánk, kihalna az emberiség. nem baj, ha kicsit kézbe veszed a dolgokat. utána szervezkedhet ő is kedvére :D
2012. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a híres nevezetes női logika (:D), mert hogy azt is mondta, hogy szép a szemem :) ( persze közben a szemébe néztem, olyankor nem igazán tudok másra figyelni, mert jaaaj olyan kék) De mindig itt van bennem, hogy nem gondolta komolyan azért nem ír, és attól félek, ha ráírok ezért lesz gáz. Mondjátok hogy ez hülyeség, és igenis komolyan gondolta!!
2012. aug. 23. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
De cuki vagy. :D
2012. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De aranyos ez az egész :) Szerintem írj neki akár egy órás beszélgetés után írhatnád, hogy nincs kedved találkozni legyél bátor és tedd meg az első lépéseket
2012. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy!:)

Szerintem a fiú már jelezte,hogy tetszel neki,lehet,hogy valami visszajelzésre vár.Ráírhatsz nyugodtan,hidd el,örülni fog neki.Megkérdezheted hogy van,jól érzi-e magát,milyen jó volt a buli,stb..

Csak bátran,hidd el,manapság már nem "gáz" ha egy lány kezdeményez.:))

2012. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát aranyosak vagytok amiért azt mondjátok aranyos vagyok :D Úgy néz ki, legalábbis nagggyon remélem, hogy lesz megint egy hasonló kaliberű dolog, és akkor már ott aludhatok velük :) Ami briliáns lenne tekintve, hogy ha ott van mellettem tutira tudok aludni, már olyan vagyok mint egy zombi. Ha nem találkozok vele, írok neki, de azóta nem volt fészen :)
2012. aug. 25. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:

De aranyos vaagy !! :D


Az teljesen biztos, hogy tetszel neki. Nyugodtan írj rá, és csak simán beszélgess vele. Hidd el, nagyon fog örülni, ha ráírsz. :)


És mindenképpen írj a fejleményekről, akár privátban is! :)

Sok sikert! Csak bátran!

2012. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!