Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Micsináljak? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Micsináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval és teljesen beleestem. Legjobb barátnőmnek az osztálytársa. Beszélgettem a fiúval és azt mondta hogy kellemes első benyomása volt rólam, és, hogy jó fej vagyok. :) De majdnem egy éve van csaja. :/ Barátnőm azt mondta(jóba van a sráccal), hogy annyira nem igazi a kapcsolatuk stb. Micsináljak? Mondjam meg neki, hogy nagyon kedvelem? Annyira jó lenne vele, de közbe nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát.:S

16/L. A fiú egy idős velem.



2012. aug. 23. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs veszíteni valód vald be neki ! F/14
2012. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vallj szerelmet és semmi hasonló, csak légy vele minél többet, érd el, hogy bízzon benned és számíthasson rád, meg fog kedvelni és ha látja milyen jó vagy, még szerelem is lehet és téged választ.

Emellett képzeld el minél többször, hogy együtt vagytok. A vonzás törvénye tudod;)

Ne add fel, légy kedves vele, légy vele...

Ügyesen.

19/N

2012. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd sose mondaná meg neked, ha a fiú annyira szeretné a barátnőjét. Bocsi, de szerintem a barátnőd nem akarja hogy minden reményt elveszíts.

De ha téged annyira bír, és rossz a kapcsolata akkor miért nem szakít a barátnőjével? Nekem nagyon úgy hangzik, hogy a fiú csak jól elvan veled.

majd ha dobja a másik csajt mert úgy érzi téged szeret, akkor próbáld meg.

2012. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni. Szerinted ki akar járni egy olyan lánnyal, aki a mit csináljak szót sem tudja a szabályoknak megfelelően leírni?
2012. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!