Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illünk össze? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdező csajszi kérdése:

Mennyire illünk össze? Mennyi idő kell neki? Tényleg komolyan gondolja? Tényleg akarja? Szerintetek hogyna tovább? Micsináljak várjak?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle hogy mi lenne ha adnánk 1esélyt magunknak és azt válaszolta hogy az esély annyira nehéz dolooog. félek. :$ akkor is féltem, és most is. : $.erre leirtam neki illetve megkérdeztem hogy bizik e bennem?én biztam benned mindig ezt kérded h nem bizol bennem

és mondom h igen

lényeg eskü nem fogsz csalódni nem is probáltuk még meg 1x sem..aztán válaszol irta hogy igen.annyira imád hogy bizok benne:$.aztán irta h ezt megint itt beszéljük meg (de erről már élöben bezséltünk csak nem ilyen részletesen.)

irtam h nem tudnám megbántani és ő leirta h Ő nem attól fél h én bántom meg hanem hogy ő bánt meg engem:S

meg irtam neki h emlékszik e mikor beszéltük h adjunk egy esélyt egymásnak és Ő mondta h megprobálhatjuk de gyakrabban kéne találkozzunk.leirta hogy nem tudunk gyakrabban találkozni csak hétfön és péntek estétől mert megy kondiba és ugye suli.irtam neki hogy majd megoldjuk.

leirtam neki h idővel minden megoldódik és

nem csak ez hanem igy minden

imádok Vele lenni

lehet h megbántana de legalább 1x megprobáltuk és akk ennyi..mmint h tudjuk h mivan.$ velünk.

és akkor rákérdezett hogy:apádnak megfelelni?:D széplesz

és leirtam hogy amúgy bir Téged.

és válaszolt az elözöre is arra h mivan velünk és ezt irta:de nem.. az túl csúnya lenne. hogy akk hát nem jött be és ennyi és hogy akkor akarja mikor tökéletes lesz az időpont.és akkor irtam h tuti és válaszolt hogy:

:$ még várjunk. : $ amikor lesz Rám edje.mer így olyan lenne mintha egy kellék lennél.és rákérdzetem h mikro? és lerta hogy amikor nem lesz du.ra sok programom.erre irtam egy iylet:S.és ő irta még h mer 3kor végez mindennap

kell kondiba mennie, kell mindenhova. :S.

aztán uyge még irtam neki hoyg oylan szar hogy nem tudjuk h mikor találkozunk legközelebb és irta hogy:ja:/:/.

aztán irtam h gondolom neked nem mindenn hétvégén jó és irta válaszul hogy:igen mert most hétvégén is utazik el .

rákérdezetem a szülinapjára h nagyot bulit akar?, és mondta h igen.de majd még megünnepelhetjük.

aztán irtam neki h nagyon jól táncol és hogy jó vt Vele nagyon.és ő is irta hogy Veled is nagyon.

aztán rákérdzetem hogy ha addig talál mást akkor h lesz? és válaszolt hogy:nemtalál mást.és hogy hiddjem el ha velem nem nagyon akar még járni akk mással végképp nemfog.

aztán kérdzete h::$: ))várom a tavaszi szünetet?:$

és mondtam hogy:aham elégéé meg látni is akarom..:$

:$ és irta hogy:: ) eljön az az idő iss. ;)

meg irtam neki hoyg neked könnyű mondnaod.meg egésznap Rá gondolok.erre ira h most hétvégén se lesz itthon.meg lehet utána se:(.aztán megkérdeztem illetve modntam hogy nem akrom eröltetni ha nem akarod..:):$erre irta hogy jajjmár.nem eröltetted.meg irtam h nem akarom Rá eröltetni magam meg lehet h nem is ugy szeretsz nem jobban mint egy barátot.és erre irta hogy:honnan tudom? ezt nem mondtam soha. :S akk nem lett vna semmi.csak nagyon fura az egész.

válaszoltam és irtam neki hogy nekem is furi.és megkérdezetm h ez a furcsa dolgo mit takar:azt mondta hogy nem tudja.és mondta h határozott. nem is bír az lenni. most ez a baja. ez a köztesség.

rákérdzetem hogy amúgy elbirná képezleni hogy mi együtt vagyunk.és lerta hogy el:).!:$

aztán megkrédzetem h mennyi idő kell neki?vagy h mivan?

és irta hogy most tényleg nemtudja h mit akar. de kapcsolatot csak elbaszni tudna most. :Smeg nem tudj ahog ymikor lesz kész a kapcsolatra.

és mondtam hogy rendben aztán irta hogy:szte inkább él,és én is éljek, és ahogy hozza magát. és amikor tényleg megőrül rendesen, és teljesen tiszta lappal indul magával szemben.és erre irtam hogy oké.

Irtam hogy hijányzik nagyon és irta h Teis Nekem:$ majd összefutunk vlmeik hétvégén, bár nemtom jó ötlet-e főleg miattad. : $?irtam neki h nyugi nem lesz gond:).

Én várok Rá mert nagyon szeretem és szntem ő is.

Kérlek irjatok minnél hamarabb segithetnétek előre is köszi:$



2012. jan. 7. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2012. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
????Mert?:$ de nagyon szeretem és Ő is...:$tökéletes időpontot akar!!
2012. jan. 7. 15:38
 3/6 anonim válasza:
bocs,de már a sok smile miatt el sincs kedvem olvasni az egészet..
2012. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mind1:S
2012. jan. 7. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:
azért köszi h probáltatok "segiteni":SSSSSS
2012. jan. 7. 21:34
 6/6 anonim válasza:
ne haragudj de te egy hülye vagy...nem vagy normális
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!