Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít a fiúk külseje?

Figyelt kérdés
187 cm vagyok,14 éves 82kg.Tudom van egy kis felesleg a hasamon.Átlagos vagyok,kedves,jó tanuló..
2012. aug. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan vagy, amilyennek leírtad, akkor nem hiszem, hogy nagyon nagy gondjaid lesznek a csajokkal.

Velem általában úgy van, hogy minél jobban megismerek valakit, annál inkább szép lesz a szemeben. Amúgy az nem baj ha van egy kis felesleg rajtad. Mi csajok sem vagyunk ám tökéletesek :)

16/L

2012. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai lányoknál tisztelet a kivételnek ez az elsődleges szempont,hogy hogy nézel ki... Ha szarul mehetsz is a lecsóba!A kis alacsony nyüzüge srácokat már észre sem veszik:D Ebből a szempontból szerencsés vagy kérdező,mert a leírtak alapján nagy állat lehetsz,és köztudott szeretik a csajok a nagy darab muksókat!
2012. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzereteMaUborkA válasza:
187cm?!14 evesen?bakker en vagyok 13 es csak 177cm.mit mondok itt "csak"?hat meg ez is sok.ilyet ritkan talal az ember.
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy a baj, hogy 14 vagy...
2012. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi az első kettőnek! Igen 187 cm vagyok,legmagasabb a családban :)
2012. aug. 23. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
várnék még válaszokat :)
2012. aug. 23. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Számít. Ha meglátnék egy fiút az utcán, aki nem tetszik, nem szólítanám le. De ha mondjuk egy suliba járnánk, gyakran találkoznánk, teljesen mindegy milyen a külseje, mert ha megkedvelem még bármi lehet belőle.
2012. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!