Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán értek még az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értek még az ilyen dolgokhoz. Kaphatnák egy kis felvilágosítást? Másoktól nem szívesen kérdezek ilyen jellegű kérdéseket.

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha a barátom nemi szerve meg az enyém összeért egy ideig, de nem ment beljebb, nem okoz terhességet ugye? Bocsánat a naiv kérdésért, de tisztában akarok lenni mindennel.
2012. aug. 23. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De okoz!

A tescoban akciós a babakocsi!

2012. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
persze hogy nem, nyugi
2012. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, de amíg ilyeneket nem tudsz, és tudod is magadról, hogy még tudatlan vagy, nem gondolod, hogy még várnotok kéne ezzel?
2012. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, tuti!!
2012. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, azt nem írtam.
2012. aug. 23. 19:34
 6/14 A kérdező kommentje:
jólvan, köszönöm.A barátomban teljes mértékben megbízok, mert ő érettem és jobban tudja az ilyeneket csak mástól is hallanui akartam.korkrétan nem beszélgettünk erről.
2012. aug. 23. 19:36
 7/14 A kérdező kommentje:
érettebb*
2012. aug. 23. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a barátod nemi szerve a pénisz.. a te nemiszerved pedig több részből: (nagyajkak, kisajkak, csikló, hüvely stb) ha a barátod csak hozzáérinti a péniszét a kisajkakhoz/hüvelybejárat környékéhez nem leszel terhes.. ha azonban akkor megy el (fehéres váladék lövel ki a péniszéből) és az a hüvelyedbe jutt akkor növekszik annak az esélye hogy teherbe ess.. ha a párod behelyezi a péniszét a hüvelyedbe és akkor élvezel el, akkor szintén teherbe eshetsz.. ha behelyezi, és kibe mozgatja akkor is lehetsz terhes, az úgy nevezett előváladéktól..



a nem kivánt terhesség mellett más betegségeket is összeszedhetsz, mint pl a clamidia, HPV (humán papiloma vírus mely a méhrákért is felelős) valamint a HIV virust ami az aidsért felelős, plusz a szifiliszt vagy egyéb olyan betegségeket, amiket nemibetegségeknek nevezzünk..


szóval fontos az óvszer használat, amit azonban a fiúk nem kifejezetten szeretnek használni (zokniban lábat mosni indokkal) de az ő ügyük is hogy így történjen.. közkedvelt a fiatalok körében a "megszakításos védekezés" ami azonban nem védekezés, hanem oroszrulett, amint irtam már azért mert az előváladék is tartalmaz himivarsejteket (amik a te petesejteted megtermékenyítik) (ez a kiveszem mielőtt elélvezek módszer)


a másik kedvelt tévhit, hogy mentsruáció közben nem eshet a nő teherbe: ez is tévedés, egy egészséges nő (akinek nincsenek olyan betegségei) bármikor teherbe eshet (első mensitől az utolsóig), csak ennek a hónap bizonyos időszakaiban változó a valószínűsége (a himivarsejt akár 3-4napot is túlél a női szervezetben)


fontos hogy csak akkor lehetsz terhes ha a himivarsejtek a hüvelyeden keresztül bejutnak a méhbe, onnan a petevezetékbe, ezzel csak azt akarom mondani hogy ha szájjal elégited ki, és ugy élvez el, és te lenyeled váladékát nem leszel terhes..


ha elélvez, rámegy a kezére és letörli majd megujjaz attól se leszel terhes (már ha nagyából szárazra törli)


ha az asztalra élvez és jövöhéten megint ott csináljátok nem lehetsz terhes (igen, volt itt gyk-n már ilyen kérdés is)



azt hiszem mindent elmondtam ami kérdés szokott itt lenni gyk-n... ha vvalami kérdésed van még irj nyugodtan

2012. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző választ a GYK oldalán mindig valami jól látható helyre kellene kitenni, hogy megelőzzük az ilyen kérdéseket!
2012. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Komoly vagy, ismeretlenek embereknek hiszel, de a barátodnak nem.
2012. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!