Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kocka, és az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kocka, és az is akkar maradni, ha valaki magányos és az is akar maradni akkor miért nem ül magának a szobája belsejébe, miért jó az ha különböző fórumokon idióta kérdéseket tesz fel, vagy társkeresőkben szórakozgat mások érzésével?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom kérdezd meg magadtól...
2012. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
utolso adom xdddd
2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
háhá :) 1-est osztom :)
2012. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, csajok között is vannak forever alone-ok, akik beregisztrálnak társkeresőkre, de eszük ágában sincs társat keresni, csak hülyítenek elkeseredett pasikat!
2012. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,valakinek,akit ismerek ,a kocka,az,aki ért a fizikához,matematikához,és a számítógépekhet is.Ha ez a rendes kockaság,akkor az vagyok.Ha az,amire én emlékszem,hogy egész nap a gép elött ül,és 1 esetleg 2 unalmas,általában online játékkal játszik,és nincs szociális élete,akkor nem.Hogy miért teszik néhányan?

Hát,a szép,magukat kellető nők miért utasítanak vissza szinte mindenkit?Én miért nem találok olyan értelmes,átlagosnál nem jobban kinéző csajt,aki szeretné,hogy szeressem?Miért nem tud őszinte lenni a csajok,de általában az emberek 99%a?Vannak ilyen kérdések,de mindre ugyanaz a válasz,ami nem tökéletes,de megfelel.Csak mert ilyenek az emberek.

2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!