Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnál ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnál ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
Honfoglalózom, de közben ki kellett volna mennem a WC-re. Halogattam és még most is halogatom. Alapos okkal. Kb. egy órája őrületes orgazmusok törnek rám. Olyanok, amiket szexuális együttlétekkor sem szoktam érezni, mert ez egészen más. Semmihez sem hasonlítható. Legalább hét volt eddig, de lehet kilenc is. Nagyon nem számolom, mert jönnek sorban. Fantasztikus estém van!

2012. aug. 23. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
szóval lány vagy,aki behugyozott?
2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésre izgultál fel ennyire?
2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát irigyellek, ha sokáig nem megyek ki pisilni, annyira fáj a hasam, hogy utána vagy 10 percig csak csorog..
2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először is, nem pisiltem be, másodszor: nem is pisilni kell, hanem..., de még bírom! A kérdéseknek semmi köze az egészhez. Egyébként ez már korábban is megtörtént velem, de nem mostanában. Ez haláli! Teljesen ingyen van! Csak vissza kell tartanom a kimenést.
2012. aug. 23. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem meg: te feállnál és kimennél, vagy élveznéd a helyzetet, az "ajándékot"?
2012. aug. 23. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
ha ilyenben lenne részem, inkább csak élvezném. :-D
2012. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még én is itt tartok. Annyira érdekes és jó, tényleg ingyen élvezet. De lassan fel kellene mennem aludni.
2012. aug. 23. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó éjszakát.
2012. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!