Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

van két lánybarátom(több is van, de most róluk van szó) akik egymással nagyon jóba vannak... az egyik szerelmes belém, szakított is a sráccal, de most újra összejöttek(ami engem nem zavar, mert a lány nekem csak mint barát jöhet szóba, de tudom, hogy megint csalódni fog, és majd az én vállamon akarja majd kisírni magát, holott mindenki, köztük én is figyelmeztettem... de reménykedek, hogy a srác tényleg megváltozott, bár kétlem)

a másik, pedig az egyik legjobb barátom exbarátnője, osztálytársam, és most van egy barátja, akit szeret stb...

tetszik, és én is tetszettem/tetszek neki(ezt még nem tudom biztosan) 2 napja rámírt, és azt kérdezte, hogy mit szólnák, ha azt mondaná, hogy belémszeretett... nem tudtm mire vélni, mert nem olyannak ismertem, aki csak így kimondja amit érez, ezért viccnek vettem... de ma, én játszottam vele ugyanezt el, ami elismerem nagy szemétség volt, és sajnálom, hogy nem számoltam a következményekkel,... nem tudom miért elnmondtam a másik lánynak, aki emiatt elvileg beharagudott rá, vagy valami ilyesmi... most úgy áll a dolog, hogy szerintem haragszik rám az imént említett lány, mert összeveszett emiatt a barátnőjével... ha elolvastad, és nem értesz belőle valamit, akkor mondd, hogy mi az, és elmondom! :) kösz :)



2012. aug. 24. 01:33
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, a fő kérdésem az: most akkor miért rághatott be rám a csaj? mert csak szivattam, és csaldott, hogy nem szeretem, vagy egyszerűen szarul esett neki, h emiatt összeugrott a barátnőjével?
2012. aug. 24. 01:40
 2/9 anonim ***** válasza:

várj inkább visszakérdezek: van 2 csaj: egyeske és ketteske. egyeske szeret, ketteske nem, de 2napja azt mondta szeret és kiváncsi volt a véleményedre, de te elviccelte. és te ma ezt ugyan úgy eljátszottad ketteskével és elmesélted egyeskének hogy mi volt. és egyeske megharagudott kettecskére.

ha így van, szerintem a 2 csaj együtt eszelte ki az első "belédszeretes" dolgot. csak mivel te újra eljátszottad, egyeske megharagudott kettecskére mert azt hiszi mégis tetszel neki.

nekem ez a véleményem. :)

2012. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyeske vagy kettecske haragudott meg rád?
2012. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kettecske haragudott meg rám, és amit eddig is tudtam, az, hogy valamikor tetszettem neki... nagyon jó barátok vultunk eddig is, és biztos vagyok benne, hogy ez a cselszövéses dolog ki van zárva... egyeske megharagudott kettecskére, mert elmondtam neki, hogy 2 napja ezzel "szivatott".... bakker, nagyon bonyolult, még elmagyarázni is nehéz...
2012. aug. 24. 01:47
 5/9 anonim ***** válasza:
én is a cselszövést tartom legvalószínűbbnek. kettecskének meg lehet rossz napja volt.. :D
2012. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

oh bocsi közbe nem voltam. (első vagyok)

hát.. szerintem ez akkor is cselszövés.. legalábbis, mivel én is "tini" (17L) vagyok én is simán csinálnék ilyet. és utána tuti féltékeny lennék barátnőmre..


de ha szerinted lehetetlen.. hmm.. akkor ketteske tuti azért haragudott meg rád, mert elmondtad egyeskének. egyeske viszont ketteskére azért, mert meg mert ilyet kérdezni és azt hiszi, hogy te komolyan vetted.. vagy azt hiszi te tetszel ketteskének és tudja, hogy te vele összejönnél, míg egyeskével nem

ez valószínübb?

2012. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nemtudom... a cselszövés kizárható, mert minkettő nagyon szeret engem(nem úgy, csak megbíznak bennem, és ha haragszok rájuk, akkor mindenáron kiakarnának engesztelni) de kettecske elég sokat változott, mióta a haverommal szakított, és összejött azzal a sráccal... és most kezdem azt hinni, hogy nem ismerem elég jól... én arra tippelnék, hogy kettecske(vagy kíváncsiságból, vagy mert tényleg tetszek neki) azért úgy kérdezett, mert ha azt válaszoltam volna, hogy nem örülnék neki, rátudta volna vágni, hogy csak hülyít...
2012. aug. 24. 02:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez eléggé bonyolult. Én is lány vagyok, s ismerem az ilyen helyzeteket. Ez sokszor megtörténik lányok közt. Szerintem el fog múlni. De azért ne barkóbázz itt, hogy most haragszik-e vagy sem. Beszéld meg vele, szerintem.

Remélem nem volt sértő amit írtam, csak én így oldanám meg, ha a helyedbe lennék. Tényleg bonyolult, eléggé nehezen tudtam megérteni. :) De sok sikert, hogy kigubózd ezt és meg tudjad oldani! :D

2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, de lehet, hogy hagyom a francba... angyon megváltozott a kettecske, valószínű a jelenlegi f*szija miatt, és egyáltalán nem az a csaj, akivel annyira összebarátkoztam, és akinek küzdenék a barátságáért...
2012. aug. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!