Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoltok arra azt elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltok arra azt elmondja a haverjainak és cikizni fognak?

Figyelt kérdés

Pl.Ha van egy fiú aki tetszik és beszélgettek barátilag és egyszer megmondod neki hogy tetszik és szeretnél vele járni,( de ő nem úgy tekintett rád mint egy barátnő) és ő elutasít. Tehát nem gondolnátok arra hogy elmondja a haveroknak és ők kicikiznek emiatt? (14-16 éves korosztály)

(ez velem nem történt meg és nincs is "alany", akivel megtörténhetne :) csak egy kérdés :))


2012. aug. 24. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat
2012. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 évesen ráparáztam ilyen hülyeségekre, de már a haverok ilyen szempontból egyátalán nem érdekelnek.

18/L

2012. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is így voltam vele, hogy nem csinálok magamból hülyét, nem mondom el neki, mert mi van ha emiatt kinevetnek?..Azóta rájöttem, hogy végülis ez miért is kéne, hogy érdekeljen?!..Sokakat utasítottak már vissza, mindenki tudja milyen érzés, miért nevetné ki a másikat emiatt? Aki ezzel cikizi a másikat az egy nyomorék, nem is kell az olyannak foglalkozni. És végülis kitudja, inkább megmondom az illetőnek és lehet bejön, minthogy attól féljek, hogy mások mit fognak mondani..ugyan már!
2012. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!