Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális felvilágosítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális felvilágosítás hiánya vagy IQ hiánya?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, akkora hülyeségeket lehet itt olvasni, hogy a kérdező helyében újra kijárnám az általános iskolát. Kb. olyan kérdéseket lehet olvasni, hogy: A barátom megmosta a farkát a fürdőben, a víz bekerült a csatornarendszerbe, onnan a Dunába, majd engedtem vizet a csapból amivel a vibrátoromat mostam meg éééés lehetek terhes? :D Miért élnek az ilyen emberek szexuális életet, ha még magáról a szexualitásról sem tudnak semmit? Oké, hogy van amire magadtól kell rájönni, de olyan kérdések vannak, hogy az agyam eldobom.

2012. aug. 24. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
legfőbb képen a IQ hiánya.Ha okos lenne ellőbb utána nézne a dolgoknak
2012. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább az intelligencia hiánya.
2012. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elég szánalmas ezen az oldalon a felhasználók nagy része. A szellemi színvonal nem a plafont verdesi, ez tény. :)
2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most tévedtek...

Ez a szülöket jellemzi.

1. Ebben a rohanó világban, a szülök nem megfelelően világosítják fel a gyermekeiket.

2. Az iskolákban a felvilágosító órák nagyon elavultak.

3. A szülő nem mer beszélgetni erről a gyerekével.


Nekem 2 fiam van, és nem voltam rest, és betojva sem voltam, hogy elmagyarazzak nekik mindent.

Amikor belekezdtem, azt mondták... jaaaj Apaaa már tudjuk hogy készül a gyerek.

Az volt rá a válaszom, hogy akkor jó, mert én nem tudok mindent, meséljetek a korai magömlésről.

Mondanom sem kell, hogy nagy csönd honolt...

2012. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az intelligencia hiánya, mert én látatlanban nem tételezem fel senkiről, hogyha rendesen elmagyaráznák neki, akkor ne fogná föl. Viszont az könnyen meglehet, hogy hiányzott a biológia, ill. felvilágosító órákról, és az is, hogy anyja/apja is, és így az se tudja őt felvilágosítani. Az internet meg az önművelés csak akkor hasznos, ha már egyáltalán valamennyire képben van az illető, és legalább a saját kérdését érti.
2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kötelező olvasni a kérdéseket
2012. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!