Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lány olvashat-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 éves lány olvashat-e felvilágósító könyvet?

Figyelt kérdés

Ez a könyv tiniknek írodott, de nagyon részletesen felvilágosít a szexről, meg mindenről a testtel kapcsolatosan.

Félek tőle , hogyha elolvassa akkor felkeltem vele a kíváncsiságát.



2012. ápr. 28. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Sztem olvassa el, inkább mint h úgy vágjon bele a szexbe, h fogalma sincs az ilyen dolgokról.
2012. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem el tudja e olvasni ha tud olvasni ? baz-dmeg
2012. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egy 12 évesnek még nem kellene szexelnie, és ajándék könyv lenne.

Az utolsó hozzászóló, pedig úgy látom IQ-problémás.

2012. ápr. 28. 11:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már előbb kellett volna.Nálunk otthoni meg iskolás felvilágosítás is rég megvolt ilyenkor.9 éves korom körül már mindennel tisztában voltam.Valószínű ő is tud már mindent.
2012. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

"Egy 12 évesnek még nem kellene szexelnie"


Van egy rossz hirem: nem fog engedelyt kerni ra ha akar es van kivel...

2012. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én 13 évesen olvastam ilyen könyvet, de Őt féltem mert a mai világ ki van fordulva magából ezen a téren.
2012. ápr. 28. 11:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ez nevelés kérdése, és nem fog ész nélkül szexelni.
2012. ápr. 28. 11:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy elolvas egy felvilágosító könyvet, nem fog szexelni! Nekem 9 évesen megjött, szóval már akkor kaptam ilyen könyveket, és nagyon érdeklődve olvastam, mégis tudtam, hogy még jó ideig várni kell a szexszel, nem is jelentett gondot, de attól még örültem, hogy tisztában vagyok az alapokkal. Mikor évekkel később odakerültem (16 évesen), már nem féltem, nem voltam felelőtlen, hisz olvastam róla.
2012. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell,persze,én se szexeltem 9 évesen,sőt még most se,de attól még lehet elméletben tudni dolgokat.Felesleges félteni,tényleg tudja már a dolgokat,ha máshonnan nem,az iskolai egészségtan/biológia óráról.Te most komolyan azt gondolod,hogy ez a könyv fogja felkelteni az érdeklődését,amikor minden esti filmből ömlik az ilyesmi?Nem látott még 12 karikás filmet?Ki lett takarva szeme?:)
2012. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez bíztató volt, én is örültem amikor elolvastam a dolgokat, de tudtam, hogy még nem szabad.

Csak hát féltem, és lehet, hogy túl aggódom a dolgokat.

2012. ápr. 28. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!