Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szerettetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szerettetitek a Homokóra alakot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
legjobb
2012. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
na így igen, ez a legnőiesebb forma :)
2012. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
ez egy hülye kérdés... már csak azért is mert a homokóra alak a legvonzóbb és legideálisabb alak (amióta világ a világ) és lehet egynő 100 kilós is, ha az a 100 kiló homokóra alakban nyilvánul meg...
2012. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert nekem az van (homokóra alakom )
2012. aug. 24. 19:11
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Homokóra, esetleg körte. Ezek igazán nőies alakok, ezek a legjobbak. ;)
2012. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem hülye kérdés, mert lehet egy nő túlsúlyosan is baromi szexi, ha megvannak a nőies formái :D
2012. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem!
2012. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a linkelt képen jó teste van a nőnek
2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link] <----ilyen a homokóra alak pl ..



ez nem homokóra hanem körte, lehet a dereka vékony a csípőhöz képest, de a válla nem elég széles a melle meg nem elég nagy ahoz h homokóra legyen, persze aránylag értem csak nem am éretek miatt, mert minden az arányokon múlik, a formán, nem pedig azon h ki vékony, ki telt.

2013. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

amúgy a galamb alkat és a körte is van olyan szexi mint a homokóra :) volt akinek kicsi melle volt, szélesebb válla, keskenyebb csípője, kisebb popsija, de mégis jól nézett ki, és van aki vékony körte alkat, nem nagyse**ű, csak aránylag szélesebb a csípője, dem égis formás mellei vannak, és jobban néz ki alakra is meg arcra is mint egy homoküra alkat, szal nem lehet bekategorizálni is, van aki átmenet a kettő közt, mertm indegyik vonatkozik rá kicsit, vagy inkább egyik sem. Csontozaton is múlik, meg az izomzaton is

meg máshogy néz ki egy magas csajon, másként egy alacsonyon, most milyen hosszú a combja, vagy a dereka hosszabb e, pl nekem nem tetszik ha valakinek rövid dereka van, és úgy van homoküra alkata, hogy a medencecsontja összeér a lengőbordájával, és közte az a pici hely pedig befele csúcsosodik mint egy háromszög a többi meg hirtelen kifelé áll, szögletes, al ány formákat jobban szeretem


az ovális arcban is van szép, a kerekben is, szív alakúban is, az is attól függk inek mekkora a homloka, milyen hosszúkás az arccsontja vagy széles az álla, meg az arányok is számítanak, pl mennyire nagyok ésk özel ülőek a szemei, milyen az orrnyerge vagy cimpája, mekkora szája van, szögletes e az álla vagy gömbölyded, keskenyen gömbölyded vagy szélesen stb

2013. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!